1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 4

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gram od czwartku wieczór i oderwać się nie mogę . Stare dobre gearsy jezeli chodzi o mechanikę i sama rozgrywkę . Pare nowości kilka zmian. Małą nowością która cieszy jest wskaźnik obrażeń który pokazuje nam ile % otrzymaliśmy .Jest tez kilka nowych broni choć brakuje mi starego kreta. Na ogol Multi na duży + mapy lepiej skonstruowane niż te z Judgment . Ciekawa nowością są tez karty które dodają dodatkowe punkty exp za wykonanie danego celu podczas gry . W kampanie jeszcze nie grałem to się nie wypowiem na razie cały czas multiplayer.

Wstępnie za sama rozgrywkę online dam mocne 9/10 . Jak zagram w singla to ewentualnie dodam za nią ocenę .

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Stare gearsy, na minus grafika jest sztuczna słaba, animacje na początku gorsze niż w gow 1. Na plus i minus nie wiele w grze zmienili, jest piła :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

redRA lubi to.
  5. arturab

arturab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak nie grałem w żadną poprzednią cześć, to warto kupić, czy to tylko dla fanów serii?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

6. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zawsze warto w to zagrać :)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gra ma taki schemat. Idź do przodu rozwalaj, gdy zobaczysz wieżyczki na pewno będziesz się bronił. Sam gameplay jest jednak bardzo przyjemny, gra nie zaskakuje nowością

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

8. kijku20

kijku20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępnie zaznacze, że nigdy nie miałem styczności z Gearsami. W piątek przesiadłęm sie z PS4 na X Slim do kompletu z Fifą i Forza dobrałem właśnie Gearsy ( pomyślałem pogram chwile i zamienie na BF1). W kampanie nawet nie grałem multi mnie pochłonął. Wcześniej tylko i wyłacznie grałem w COD-a biegałem strzelałem umierałem i tak w kółko. Kiedy odpaliłem Gearsy i bohater zaczął sie kleić do ścian itp zwariowałem :D. Rozgrywka bardzo przyjemna skradanie taktyka itp. zupełnie inny schemat niż w popularnych strzelankach. Mi osobiścnie brakuje broni oraz jej rozwoju. Wydaje mi sie równieże że broń typu strzelba jest źle zbalansowana w stosunku do karabinów. Pytanie do osób co miały styczność z poprzednimi częsciami czy multi jest rozwiaje w tej serii ?? można sie obawiać że za pół roku nie będzie z kim zagrać ??

9. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Z tego co wiem, w GOW1 nadal ludzie grają na multi, więc tutaj nie ma się co obawiać. Tryb Hordy w GOW3 nadal jest ogrywany przez tysiące ludzi i będzie tak aż do dnia, gdy M$ zamknie serwery.
    GOW4 to stare, dobre Gearsy. Pograłem trochę w kampanię, trochę w Hordę 3.0 i zabawa jest jak za dawnych lat. Sporo się zmieniło jednak i trzeba się przestawić. Wydaje mi się, że postacie są jakby bardziej ociążałe. Zmian jest na tyle sporo, że warto mimo wszystko zaliczyć kampanię przed multi, żeby poznać choćby obsługę nowych broni.

10. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Świetna kampania na podzielony ekran. Mega klimat, dużo strzelania, stare gearsy. Naprawdę warto.!!
    - na plus - przeciwnik mądrzejszy i szybszy, grafika
    - jeszcze multi nie ograłem, - grałem 2 dni przed premierą i długo czekałem na mecz. (teraz ogrywam podzielony ekran, może jest lepiej )
    -nowe bronie

Jeden minus brak obrzyma,

A przede wszystkim chyba pierwsza gra na XO na podzielony ekran w kampanii - gdzie te czasy - Kayn&lynch, ToW itp.

kijkuj20 - do premiery GoW4 grałem w sieci w GoW3 zawsze są tam ludzie, a gra ma już 5 lat.
    Nie jest to gra tylko dla fanów serii. Jest dobry prolog

11. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Dziś skończyłem kampanię, głównie sam, jeden akt z kumplem i zdecydowanie lepiej grać z kimś. Może banał, ale niewiele gier to oferuje, więc warto korzystać. W sieci to tylko Horda póki co. Na początku wydawało mi się, że za dużo jest robotów. W końcu tnąc kogoś na kawałki nie chcemy widzieć iskier, tylko rozchlapaną juchę. Na szczęście automaty idą na pierwszy ogień tylko, później nadciąga Szarańcza i jest pięknie. Mapy w Hordzie są trochę większe niż w GOW3 i ukształtowane tak, by łatwiej się bronić. Jest inaczej. Brakuje mi bossów w stylu Bezerkerów, którzy wpadali, wywoływali panikę i niszczyli wszystko na swojej drodze. Tutaj zgrana drużyna upora się z każdym bossem w kilkanaście sekund. Zasad działania kart, wyzwań, specjalizacji, rang, czy awansów nie wpoiłem sobie jeszcze dostatecznie.
    Wracając do kampanii, trwa około 7-8 godzin. W międzyczasie trzykrotnie bronimy naszego przyczółku, czym gra przygotowuje nas delikatnie do trybu Hordy. Może nie ma już takich emocji jak w poprzednich Gearsach, ale nie narzekajmy bo mogło być gorzej. Jest kilka epickich momentów, końcówka bardzo nakręca. Mamy przez sporą część kampanii zrzędzącego Marcusa, co jest dużym plusem, bo jego syn, w którego się wcielamy taki jakiś nijaki jest. Pojawiają się też inni, starzy znajomi. Jak już pisałem, kampania to wstęp do multi, ale zrobiona z rozmachem i wciągająca. Kilka nowych broni, z którymi warto się zaznajomić, bo ich wykorzystanie może okazać się bezcenne. Ja za cholerę nie mogę ogarnąć tej drążącej, podobnie jak egzekucji zza osłony. No ale to dopiero początki.
    Szkoda, że wielu, szczególnie Dom nie doczekali 5 części.

Ocena - 9/10 bez mrugnięcia okiem, za Marcusa, za podzielony ekran, za świetne potyczki, za nowe stwory i ciekawych bossów, za świetną Hordę, a z tego co słyszałem rewelacyjne pozostałe tryby.

Ostatnia edycja: Październik 24, 2016
  12. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Przed pierwszym razem z gearsami podchodziłem do nich nie chętnie ale wyluzowałem się i gra mnie wchłonęła. Po całej serii wiedziałem czego się spodziewać i naprawdę jak ktoś pisał "stare dobre gearsy". Gra się świetnie, grafika dobra, lekki powiew świeżości. Pozycja obowiązkowa dla fanów serii.

Wczytywanie...

Poleć forum