1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gears of war judgment aczek

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez KarolXV, Grudzień 29, 2013.

1. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam mam pytanie dotyczący girsów został mi jeden aczek i nie mam pojencja jak go zdobyć jest to sybaryta-zdobądź onyksowy medal ,,orendownik wojny,, bo patrzyłem w internecje i niby trzeba grać w wydarzeniach specjalnych 20 razy ale jak w nie gram to i tak tego nie zalicza da się coś z tym zrobić zaliczyło tylko 5

2. Lotnik421 Xbox One

3. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    te wydarzenia nie sa codziennie co jakis czas poprostu wchodzisz do gry i moze jest jakies wydarzenie albo gdzies to pisze podobnie bylo w gow3 tez nie zebralem onyksowego tylko mialem zloty bo meczace bylo takie sprawdzanie czy jest event czy nie

Wczytywanie...

Poleć forum