Gears of War na PS3 - EPIC Games tego pragnie!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Panowie; ja nie widze żadnych obiekcji żeby nasz super exlusive trafił również na ps3. To jest jedna z lepszych serii dlatego gracze ps3 napewno by z chęcią zagrali, tak samo my zapewne niepogardzilibyśmy jakimś exem z konkuerncyjnego ps3. Sobie i wam moge jedynie życzyć oby wszystkie super hity wychodziły na obydwie konsole...
 

Matti1231

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno M$ nie pozwoli na oddanie swojego najlepszego exclusiva, ponieważ większość by wyemigrowała na PS3 a jak już to zamiana za Killzone i wszyscy happy :D
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
A wejdźcie na takie PS3site i poczytajcie co o tym myślą posiadacze PS3.... Nie wiem czy tam jest aż tak niski poziom portalu , czy same fanboye siedzą? Pewnie to i to.
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Wydanie GoW'a na PS3 to nie jest zły pomysł. Czego ma się zabraniać gier innym platformom. Właściwie gry jedno platformowe to nie jest coś co mi się podoba. Gry powinny być nie tylko na Xboxa czy PS3, a na wszystkie platformy. Pewnie goście od GoW'a chcą po prostu zarobić, jak to miało miejsce np. przy pomyśle wiceprezesa tej gry by GoW'a wydawać co rok co jest wg mnie idiotyzmem, bo od sequeli gier których polubiliśmy powinno się odczekać, zatęsknić. Po prostu: wszystko dla kasy...
 

czesiofan

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli xboxowcy dostaną God of War 3 to nie ma problemu.
 

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z przedpiszcami. Nie mam nic przeciwko temu, że bardzo dobry trafi na inną platformę jednak my powinniśmy dostać coś w zamian.
 

Lycha POL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak Gearsy trafią na PS3 to nawet jak dostaniemy cos w zamian to i tak na xboxa nie będzie już żadnego ciekawego exclusiva no jedynie Halo i z xboxa zrobi się konsola dla dzieci co chcą się bawić z tygryskiem i dla piratów
 

Avatar

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli Gearsy wyjdą na konsole Sony to nie opłaca się mięc Xboxa.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom