Gears of War nie działa po aktualizacji z lt 2 na lt 3.

migus11

Banned
Użytkownik
Witam, mam xboxa od nie dawna i nie wiem czemu grałem sobie w Gears of War 3 na lt 2.0, wysłałem na aktualizacje do 3.0 i już mi nie działa. Wyskakuje błąd: "Płyta nie jest obsługiwana", a inne gry(sprawdzałem tylko na Dircie 3) działają. Nie wiem czemu tak się dzieje i co mam zrobić żeby sobie w te Gearsy pograć. Proszę o pomoc, dzięki.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Musisz dograć topologydata do obrazu.
Jeśli nagrywałeś Ihasem z LT MAX to możesz obraz wyciągnąć z płyty, jeśli nie to jeśli masz na dysku przepuścić musisz tylko przez abgx, a jeśli nagrałeś zwykłą nagrywarką i nie masz na dysku to musisz ściągać od nowa.
Obraz musisz przepuścić przez abgx, aby wgrał topologydata pod LT+3.0 i będzie działać. Wszystkie gry XGD3 będziesz musiał tak robić.
Na forum w dziale Iso > Artykuły, jest poradnik jak wypalac na LT+3.0
Pozdrawiam !
 

migus11

Banned
Użytkownik
Ok, dzięki, a powiedz mi co to dokładnie jest ten lt max, bo ihas to jest rodzaj nagrywarki?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tak, Liteon Ihas 124B dokładnie, LT MAX to oprogramowanie do tej nagrywarki, które pozwala nagrywać gry XGD3 (które są większe od płyty) w 100% a nie jak na zwykłej nagrywarce w 97%, jeśli wypalałeś na zwykłej to nie zrobisz z niej obrazu, niestety.
 

woju1985

Użytkownik
Użytkownik
ja mam zwykla nagrywarke i sprawa wyglada tak:

obraz gry przepuszczasz przez abgx360 koniecznie w wersji 1.0.6, abgx generuje plik z rozszerzenie .dvd i nagrywasz. Cieszysz sie grą!!!!
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Woju ale takie gry jak MW3 The Run już nie nagrasz zwykłą nagrywarką bo one mają rozmiar 8.13 gb a taki rozmiar potrafi nagrać tylko Ihas ;)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Nagra tylko że metodą TrunCate, tylko że później nie zrobi z nich obrazu i nie będzie mógł ich zainstalować na dysk - tylko gra z płyty !
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Woju ale takie gry jak MW3 The Run już nie nagrasz zwykłą nagrywarką bo one mają rozmiar 8.13 gb a taki rozmiar potrafi nagrać tylko Ihas ;)
Wystarczy nagrać zgodnie z poradnikiem: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

Do góry Bottom