1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War – poczytaj mi mamo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nakoz, Lipiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Chcesz wiedzieć co stało się po zakończeniu drugiej odsłony gry? Jeśli tak, to będziesz musiał wybrać się do księgarni. Znajdziesz w niej także książkę na podstawie gry Bioshock.

[​IMG] Okładka Jacinto's Remnant

Dalszą część historii opowiedzianej w Gears of War 1 i 2 poznamy dzięki Gears of War: Jacinto’s Remnant. Dzieło autorstwa Karen Traviss (była już na liście bestsellerów New York Times) zostanie wydane 28-go lipca – w tym samym dniu co kolejny dodatek do drugich “Gyrosów”. Książka, tak jak poprzednie dzieło Traviss (Aspho Fields), stanowi pomost pomiędzy dwiema częściami gry. Można więc uznać, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że za jakiś czas doczekamy się oficjalnej zapowiedzi GoW 3.
    Póki co wiemy, że w Jacinto’s Remnant spisano dzieje niedobitków, którzy uciekli z tytułowego miasta po jego zagładzie. Marcus, Dom i reszta żołnierzy walczy już nie tylko z Szarańczą. Ich nowym domem stały się mroźne równiny, które skutecznie dobijają pozostałych przy życiu uciekinierów. Nowym wrogiem są także inni zdesperowani ludzie, którzy zaatakują swych braci byle przeżyć kolejny dzień. I to już wszystko, co powiedziano na temat książki Laren Traviss. Reszty dowiemy się po przyniesieniu jej do domu.
    Gęstą sieć naszych radarów jakimś cudem wyminęła natomiast książka na podstawie gry Bioshock. Wiemy, że zostanie ona wydana trzeciego listopada tego roku (w dniu premiery Bioshock 2) przez Tor Books. Wydawnictwo nie zdradziło jaką historię opowiedziano w dziele, przy tworzeniu którego pomaga sam Ken Levine. Wiemy tylko, że będzie ono miało 400 stron i prawdopodobnie nie trafi do Polski tak jak i Jacinto’s Remnant. Obu książek szukajcie więc w Internecie. Zanim jednak wybierzecie się na zakupy dajcie nam znać czy jesteście zainteresowani którymkolwiek z tych tytułów.

Gears of War 2 (XBox 360): Gears of War – poczytaj mi mamo / Valhalla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Cóż...szkoda że nie postanowili przetłumaczyć tej książki GoW'a 2. Miałem okazję poczytać Aspho Fields po angielsku oczywiście :]. I książka zapowiadała się interesująco. Więc tym bardziej bym nie pogardził Jacinto’s Remnant.

4. bambusek

bambusek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam rozumieć, że książka nie zostanie wydana w języku polskim?

5. przezchlebian

przezchlebian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    przezchlebie
    Książek nie czytam w ogóle, nawet lektur szkolnych tylko streszczenia :p ale tą bym przeczytał z przyjemnoscia

6. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    "i prawdopodobnie nie trafi do Polski tak jak i Jacinto’s Remnant."
    Z tekstu tak wynika ;).

7. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prawdopodobnie...seria książek warcraft też nie miała trafić do polski a jednak trafiła. Miejmy nadzieję ;)

8. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Cóż, nie jestem jakimś strasznym fanem Gearsów ale może sobie zakupie. Czytałem po angielsku obie książki Mass Effecta i nie było źle (z tym że w Ascension brakowało kilkudziesięciu stron, ale jakoś sobie poradziłem..). Muszę przyznać że książki na podstawie gier to dobra sprawa. Jak ktoś narzeka że GoW 1 i 2 miały słabą fabułę niech kupi sobie książkę ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum