1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears Of War - Proszę o pomoc!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Qunik93, Styczeń 17, 2009.

1. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Witam !
    Utkwiłem w jednym martwym punkcie.
    Jestem w 1 akcie z 1 towarzyszem w takim mały pomieszczeniu.
    Przed nami z ściany wychodzi Berserker. W celach misji mam "Lure Berserker out of the tomb" i "znajdź inną drogę". Jest też po prawej przejście do większej komnaty lecz mój pomocnik zazwyczaj zostaje w tej mniejszej a ja uciekam do większe i wtedy przyjaciel ginie. W tej większej komnacie są takie podpory i gdy berserker mnie goni i uderzy w nie to one się rozwalają. Na wprost są też jakieś zamknięte drzwi "smashed doors" czy jakoś tak, ale nie idzie ich otworzyć.
    Jak mam to przejść? jak go zabić?
    Próbowałem już tyle razy i zawsze mnie zabija ; /

2. Lotnik421 Xbox One

3. qba00

qba00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Musisz jak najszybciej udać się do tego pomieszczenia z Filarami . Wtedy bersekerka pójdzie za tobą i musisz tak stanąć żeby za tobą były te zamknięte drzwi . Wtedy gdy bersekerka będzie biegła na ciebie gdy już będzie blisko, to się odsuń ona wtedy te drzwi rozwali ;) Napisz czy ci się udało . Powodzenia!

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a pozniej chyba bedziesz mial jeszcze taki motyw z tym samym typem w takiej wielkiej sali z filarami i ze szklanym dachem..wiec bedziesz musial tak stawac zeby ten kolo biegl na ciebie i jak bedzie blisko to ty uciekasz i on rozwala filar..i tak kilka razy ..az caly dach sie zawali i wtedy bedziesz mogl go zniszczyc poprzez satelite....no chyba ze mi sie popierdzielilo cos to sorki..bo gralem juz dawno w GOW :) ale mysle ze chyba pomoge;p

5. Firenzo

Firenzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Łącznie musisz 3 razy sprowokować berserka, żeby rozwalił te drzwi po trzecim razie będziesz mógł wyjść na zewnątrz gdzie też musisz zwabić berserka i użyć na nim Hammer of Dawn (broń którą namierzasz cel, a satelita wysyła promień lasera wyznaczone miejsce) wystarczy 2 razy tego użyć na nim i masz go z głowy :D

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Dzięki bracia !
    Uporałem się z 1 aktem ;D teraz męczę 2 ; D
    Po tym czasie spędzonym w grze stwierdzam że GoW jest świetne ;)
    Zapewne zakupię GoW 2 ;)
    Jeszcze raz dzięki !

7. qba00

qba00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Szczerze uwierz że Gears of war 2 jak dla mnie jest lepsze od poprzednika . A naprawdę ciężko żeby było coś lepszego od Gow'a 1 ;)

8. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Mam XBOXa od wtorku, zacząłem grać w GOW1 od środy :) Jestem bardoz, bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczony! :)
    I mam pytanie..
    Czy ten berserker będzie w nastepnych aktach?? Bo mnei denerwuje, wczoraj nie mogłem tego przejść, ten sam akt co kolega miał tu problem, popatrzyłem na youtube i wiem jak to zrobić :)

Ide dokończyć pierwszy akt, bardzo wciągająca gra :)

9. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, pojawi się jeszcze dwa razy ;]

10. Karpiu360

Karpiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    ale tezn 1. był chyba najtrudniejszy ;]

2. bedziesz musial tak zwabic, aby narobil szumu, a ty wtedy uzyjesz mlota ;]
    3. zagonisz go na drugi koniec pociagu, a potem odlaczysz wagon na ktorym jest ;]

jesli macie jakies problemy, poszukajcie poradnikow z gier online ;]

Wczytywanie...

Poleć forum