1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War się tnie

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez maciek360, Maj 6, 2010.

1. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Witam, nagrałem sobie Gears of War i się tną. Płyta Verbatim, prędkość x2,4, obraz sprawdzony abgx360. Nagrałem już tak kilka gierek i z żadną nie miałem problemu. Natomiast w Gearsach przeszedłem sobie trening, następnie kawałek pierwszej misji i gra zaczęła się ciąć, po pierwszym checkpoincie po wrzuceniu granatu do tej dziury, z której wyłażą locusty. Próbowałem zainstalować na dysk i nadal to samo. Zawsze zaczyna się ciąć w tym samym momencie. To wina źle nagranej płyty, czy może być jakaś inna przyczyna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Wydaje mi sie ze zle nagrana plyta. Przegraj sobie i sprawdz.

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Grasz z dysku?

5. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Tak. I z dysku i z płyty tnie w tym samym momencie. Zainstalowało się na dysku bez żadnych błędów. Dodam jeszcze, że wyczyszczenie pamięci podręcznej dysku nie pomogło.

Wczytywanie...

Poleć forum