1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War Ultimate Edition BETA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shorty19882, Czerwiec 19, 2015.

1. shorty19882

shorty19882 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz

W wątku tylko opinie!

Jakie macie wrażenia po becie GoW Ultimate Edition?

Tak na szybko co jest do poprawki w "odświeżonej" wersji Gears of War:
    - jest za kolorowo (mapy które w oryginale były mroczne tutaj są jakby przeniesione z Judgmenta...)
    - zabijanie z shotguna jest beznadziejne (ciężko jest zabić kogokolwiek 1 strzałem mając spluwę przyłożoną do głowy)
    - granaty rzucone blisko przeciwników zadają stanowczo za mało obrażeń
    - podnoszenie przedmiotów jest irytujące (trzeba stanąć nad nim, poczekać i dopiero zaskakuje-czasami trzeba opcję powtórzyć)
    - mała liczba grających na mapie (Król Wzgórza - 2 drużyny po 4 osoby, w podstawce było po 5)
    - świecący przeciwnicy (Locust na czerwono, COG na niebiesko - psuje to zabawę bo widać z daleka gdzie kto jest)
    - nie można przykleić granatów do ściany (chyba że ja nie potrafię)
    Na plus:
    + gra działa mega płynnie, bez żadnych spadków fpsów (i to bardzo w stosunku do oryginału)
    + graficznie wydaje się odświeżona od podstaw a nie tylko lekko "podrasowana"
    + multi hula aż miło (nie laguje, nie wywala nie muli)

Myślę, że warto poczekać na premierę

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 20, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Pograłem wczoraj i nie podobało mi się. Strzelanie jest tak mało precyzyjne, że aż odechciewa się grać. Tragiczna jest całą mechanika poruszania oraz ogólny feeling bohatera, że o bieganiu nie wspomnę. Na dzień dzisiejszy jest słabo.

maxankazuya lubi to.
  4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A więc tak strzelanie ze strzelby zalatuje mi Judgment'em- porażka, brak dedyków w BECIE - lag na lagu (opóźnienia) i spora przewaga hosta/drużyny hosta (na szczęście w finalnej wersji maja być dedykowane serwery), gameplay/sterowanie nie dzisiejsze (powinno zostać zaaplikowane z 3 części Gearsów!), kolorystyka. Gre pewnie kupię na premiere ale troche zmian by sie przydało.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Lipa grałem tylko moment i jak dla osoby która nie grała w GOW na X360 było w miarę spoko.

Przed chwilą chciałem sobie odpalić by pograć troszkę dłużej no i aktualizacja 350MB pobrana.. Odpalam grę, filmiki i wiadomość
    The Gears of War: Ultimate Edition Beta is now closed
    I lipa z dalszych testów :(

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bardzo słabo, bardzo. Po becie jestem nastawiony na nie.

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Mi się fajnie grało jak na jedynkę nie jest źle.

8. Lind

Lind Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja jestem po pezesiadce od konkurencji dla osoby która nigdy nie grała w GOW, gra naprawdę spoko i zakupie na 100% troszkę czasu zajęło opanowanie kierowania bo dość specyficzne strzelanie również. Ale gra warta uwagi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum