HOT! Gears of War: Ultimate Edition - kody na stare części w grudniu

Tedeusz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdziłem przed chwilą u siebie, również wersja angielska :D Niestety nie ma napisów Pl :D
Napisałem do M$ co to burdel tam mają, że wersji PL zabrakło... Zawsze odpisywali do godziny, a teraz już leci piąta godzina i cisza

UPDATE [01.02.2016]:
Żeby było śmiesznie M$ napisało mi, że..."Wersja ta, nie posiada języka polskiego"

UPDATE [02.01.2016]
Panowie i Panie, czy jest ktoś z okolic Barlinka co by mógł na dzień jeden pożyczyć "Gears of War 3" w wersji na X360 (oryginał). Z tego co mi się udało ustalić, jak się zapoda do X1 "Gears of War 3" na płytce, pliki sobie ściągnie, płytkę wyciągamy i mamy wersję PL (o ile mamy gre na swoim koncie).
Proszę o informację na Priv.
Z góry dziękuje.
Wypalcowane z mojego krzywego LG G Flex'a
 
Ostatnia edycja:

szeryffo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie poszukuje kodu na 3ke.Jak ktos ma odkupie.Prosze o info
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie będę tworzył nowego tematu a chciałbym o coś zapytać :)

[Shame Mode on] Nie znam serii GoW[Shame Mode off] dlatego napiszcie mi proszę czy Ultimate to jakiś remaster wcześniejszej części czy zupełnie inna gra? Sa jakies kody na 1,2,3 i Judgement. Myslałem, że Ultimate to zbiór tych gier albo remaster jednej z części.
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
Nie będę tworzył nowego tematu a chciałbym o coś zapytać :)

[Shame Mode on] Nie znam serii GoW[Shame Mode off] dlatego napiszcie mi proszę czy Ultimate to jakiś remaster wcześniejszej części czy zupełnie inna gra? Sa jakies kody na 1,2,3 i Judgement. Myslałem, że Ultimate to zbiór tych gier albo remaster jednej z części.
Ultimate to remaster Gears 1. A jak kupiło sie Ultimte zaraz po premierze, lub gears of war 4, to sie dostawalo kody na 1,2,3 i Judgement
 

nicponies

Użytkownik
Użytkownik
podłączam się...
Czyli co, teraz to już sobie nie sciągnę 2,3 oraz jugment? bo gierkę kupiłem wczoraj
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
podłączam się...
Czyli co, teraz to już sobie nie sciągnę 2,3 oraz jugment? bo gierkę kupiłem wczoraj
Kody na te gry wysyłał microsoft w prywatnej wiadomości pod warunkiem że zagrałeś w Gears Ultimate jak dobrze pamiętam do połowy grudnia 2015 roku. Jak chcesz to mam do sprzedania tanio wszystkie 4 kody.
 

nicponies

Użytkownik
Użytkownik
how much?$$$
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom