1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War: Ultimate Edition

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

Ostatnia edycja: Marzec 7, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sztuczna inteligencja naszych towarzyszy woła o pomstę, słabo bo zamiast się chować to lecą na pałę i trzeba iść im pomóc przez co sam tylko ginę. W misji gdzie trzeba ubić stwora ,,My Love for You Is Like a Truck'' mój towarzysz zamiast się chować to sobie bezkarnie dookoła tego czegoś spacerował i zgonił tam 3 razy... Do tego kilka razy musiałem wracać do poprzedniego checkpointu bo skrypty się posypały. Przeciwnicy potrafią się na sobie zgrupować zamiast się rozbiec.

Graficznie jest ok ale widać czasami doczytujące się tekstury jak to na unreal-u, gra zajmuje 44GB i pobiera z sieci 1GB aktualizacji.

Audio tu nie mam nic do zarzucenia.

Gra mi kilka razy włosy zjeżyła za co wielki +

Jak na razie ni ma co wystawiać oceny bo jestem w połowie drugiego rozdziału.

PS. W pudelku z grą znajdują się 2 nalepki szkoda że jedna z nich nie jest odwrotnie bo pasowała by idealnie na włącznik XO

Ostatnia edycja: Sierpień 29, 2015
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jestem w końcówce IV rozdziału, gra się super kampania co op online, gra trzyma klimat, ładna grafika, muszę jeszcze zobaczyć tryb multi.

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Gra nic a nic się nie zestarzała. Wiem, że praktycznie stworzyli ją od podstaw, ale nadal robi olbrzymie wrażenie. Poniekąd dlatego, że już takich nie robią. Teraz musi być otwarty świat i fajerwerki graficzne. Tu mamy prostotę aż do bólu, kktóra świetnie się sprawdza. Daaawno już nie grałem w Gearsy i z przyjemnością odświeżam serię. Inna sprawa, że długa rozłąka z Fenixem spowodowała, iż mam problemy nawet na normalnym poziomie. Wstyd! :(

6. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Podłączam się pod opinię Krzysia. Inteligencja towarzyszących botów woła o pomstę do nieba.
    Nie raz musiałem wracać się po ekipę, bo nie kumała, że idziemy dalej. Nie raz musiałem wręcz ich szukać, bo się pokitrali gdzieś po kątach. Jestem dopiero na początku rozgrywki (w pierwszym rozdziale) ale ich zachowanie bywa irytujące dosyć często. Dla mnie jest jeszcze jeden problem - z pewnego dystansu moi towarzysze są praktycznie nie do rozróżnienia z wrogami. Graficznie wszystkie postacie są tak do siebie podobne, zlewają się z otoczeniem. Przydałoby się wyraźne rozróżnienie, który jest swój a który wróg. Chociażby za pomocą ikonki nad łepetyną czy coś w ten deseń.

Generalnie dla mnie jako laika, który nigdy w Gearsów nie grał zabawa ok choć bez większych fajerwerków póki co. Może naparzanka on-line będzie ciekawsza - się zobaczy :)

7. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gra jest przesadnie trudna mówię tu o supermenach z którymi walczymy dwa magazynki w ryj takiej poczwary nie robi na niej wrażenia a ja dostane 2 strzały i leże no #nie przeklinaj, krew mnie zalewa w trzecim rozdziale po tym jak zabiłem Korpsera (pająka czy co to tam było) wszedłem do centrum jaskini i tam muszę rozwalić mutanty z bronią miotająca wybuchowymi strzałami więc rozwalam, jeden, drugi, piąty no fajnie tylko zawsze się jakiś zespawnuje i mnie trafi tym cholerstwem a mechanika sterowania postaci to #nie przeklinaj do tego to bardzo niecelne sterowanie. Gra powinna być przyjemnością a nie prowadzić do wyrywania zasilacza z pod biurka bo się konsola nie chce wyłączyć swoja drogą debilne przyciski które nie działają z suchą skorą przez co człowiek może sobie uszkodzić sprzęt będą wnerwiony.

Ed. Kolejna durnota w kampanii możemy podnosić leżących kompanów ale oni już nas nie mogą.

@Julian1916 No widzisz grasz z kimś wtedy jest inaczej niż grać z randomami czy samemu.

ed2.

Może zacznij od zaczynania zdań z dużej litery i kończ je kropką...

Trzeba posiadać trochę oleju w głowie by wiedzieć że coś co dla jednego jest proste dla innej osoby wcale taki nie musi być, ale jak się widzi tylko czubek własnego nosa to tak jest. Ja się z padem w ręku nie urodziłem.

Ostatnia edycja: Wrzesień 4, 2015
  8. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Krzysiu przestan gadać przechodzę razem z dziewczyna która gra okazjonalnie na konsoli u gra momentami jest za łatwa :D jesteśmy w ostatnim akcie
    Jeśli chodzi o edyte to taka gra nie miałaby sensu.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja: Wrzesień 3, 2015
  9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Gra jest świetna przypomina mi dawne czasy X360 a tryb Insane jak zawsze daje w kość :). Oczywiście gramy tylko w kooperacji wtedy jest najlepszy klimat! Mam takie pytanie odnośnie zawartości gry (https://gearsofwar.com/pl-pl/games/gears-of-war-ultimate-edition/backwards-compatability) pozostałe części będą do pobrania i będą działać bez płyty? Czy będzie trzeba kupić wersje na x360 porać kompatybilność i dopiero wtedy zagramy?

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem czy sie śmiać czy płakać, gra owszem jest trudna lecz tylko momentami bo np walka z takim Korpserem jest śmiesznie łatwa, ale ja gram w tę serię pierwszy raz bo jakoś na X360 nie było okazji i na poziomie trudnym nie mam większych problemów, bronie są celne tylko trzeba strzelać krótkimi seriami i ja nie mam żadnych problemów ze sterowaniem, ustawiłem je pod siebie i jest bardzo dobrze, umiejętne korzystanie z osłon jest głowym celem tej gry, inaczej walka nie ma najmniejszego sensu bo giniemy odrazu, ani nasi kompani ani tymbardziej przeciwnicy nie sa inteligentni i naprawde nie wiem jak strzelasz bo na poziomie trudnym wystarczą dwa strzały z tego takiego pistoletu na śrut aby przeciwnik nie miał głowy, podobnie jest z lancera, pół magazynka wystarczy no chyba że przeciwnicy mają hełm to wtedy potrzeba więcej, więc nie gadaj głupot że gra jest słaba bo to jedna z lepszych gier tylko obniż sobie poziom trudności jak Ci nie idzie, a nie zwalaj winy na grę która jakby na to nie patrzeć wyszła prawie 10 lat temu a ciągle daje masę frajdy i przyjemności, wg Ciebie pewnie Bloodborne na PS4 też jest słaby bo jest to cholernie trudna gra

11. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Właśnie , tutaj podstawa to "przyklejanie sie " do osłon.Jak sie przeładuje w odpowiednim momencie to broń dostaje bonusa do obrażeń.Można wydawać proste rozkazy kompanom,można też zaznaczac wrogów i wydać rozkaz do ataku.Girsy sa fajne ale szkoda że nieodswieżyli 3 cześci

12. Esiu83

Esiu83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć wszystkim, niedawno ukończyłem Gow na niemożliwym poziomie trudności, zakładałem grę publiczną w kooperacji i czasem dołączył się ktoś do gry. Niestety nie w każdym rozdziale grałem z kimś, mam pytanie - jak sprawdzić który rozdział przeszedłem sam, a który w kooperacji? W Gow 3 z tego co pamiętam przy każdym zdjęciu rozdziału było info, tu tego nie widzę albo jestem ślepy...

A gra miodzio, były momenty ze chciałem rzucić padem w TV podczas przechodzenia kampanii. Rozczarowały mnie główne walki z corpserem, brumakiem czy ramem, bo mimo najwyższego poziomu trudności, sprawiły mi mniej problemu niż walki podczas kampanii...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2015
  13. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam Forumowiczów,

Również jestem na etapie przechodzenia dokładnie w połowie 3 aktu i długo czekałem aby pozwolić sobie na zakup tej gry ponieważ na Xboxie 360 pamiętam była na 6++.

Graficznie super, odpaliłem sobie z ciekawości normalną wersję( jest na marketplace, przynajmniej u mnie) i naprawdę chłopaki się postarali i duży plus za to. Zdarzają się małe doczytania ale powiem szczerze nie przeszkadzają.

Tak jak 9 lat temu, to nawet teraz jako stary chłop są momenty że się wystrasze i czuć klimat gry. Nadal gram tak samo wlepiony w telewizor jak za dziecka.

Jedyny prooblem to BOTY, nic mnie w grze nie irytuje jak to, nie chodzą za tobą, wydaje rozkaz "Do mnie" to słysze nie da rady, wracam a ten stoi i patrzy w ściane albo biega tam i z powrotem, wydaje mi się że lepiej już zachowywały się w oryginalnej wersji.

Ale każdemu kto grał w gearsy i nie grał POLECAM GRĘ!!!!!!!!!!

14. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To popsuła ostatnia aktualizacja sam miałem problemy bo jakiś przeciwnik wszedł w ścianę albo się gdzieś schował i skrypty nie zaskakiwały. Nasi towarzysze potrafią się zapętlić i tańczyć bregdens albo cofnąć się do wejścia mapy i tam stać a przeciwnicy stają w miejscu i stoją aż nie dostaną trochę ołowiu.

15. Killroy

Killroy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    GoW-a ogrywałem na kompie, teraz kupiłem XO specjalnie dla tej gry i pozostałych części we wstecznej kompatybilności. Remaster pod względem graficznym majstersztyk. Tak każdą grę powinni robić kiedy odświeżają dany tytuł. Boty zawsze głupie były dlatego je zawsze olewam, bo i tak na koniec lokacji zdrowieją :D.

Powie mi ktoś tylko dlaczego przy split screen-ie przycięty został obraz po 10 cm z prawej i z lewej strony??? Czyżby zmniejszenie rozdzielczości, żeby klatki się trzymały na właściwym poziomie??? Da się może to jakoś rozszerzyć do normalnych rozmiarów ekranu??

16. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    305
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    A co do gry, to mam nadzieję, że graficznie nie będzie dużego szoku między GOW:UE i GOW 2 czy następne części (dopiero skończyłem GOW:UE). GOW:UE wygląda bardzo fajnie, no ale taki GOW 2 to przecież ma już kilka lat "na karku"..Oby widok nie odrzucał;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 14, 2015
  17. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  18. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Co do strzelania w tej grze to zwyczajnie trzeba mieć umiejętności a nie przycelować sobie od tak i najechać na przeciwnika - należy wyczuwać moment, gdzie po kliknięciu przycisku dot. przycelowania mamy jedynie lekko dosunąć celownik i strzelamy. Graficznie wydaje się świetna, sam nie grałem w żadne Gearsy to pomyślałem, że nadrobię zaległości i kupię to sobie. Gra oczywiście podchodzi pod remake, bo wiele tekstur, umiejscowienie obietków zostało zmienionych.

19. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Kiedyś dawien dawno grałem u kolegi na X360 w jedynkę i mi się bardzo spodobała z tego co pamiętam. Teraz nadszedł chyba czas na ogranie starych wspomnień... szczególnie widząc taką ilość mega POZYTYWNYCH komentarz na temat całej sagi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum