1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war zacina się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Max2033, Sierpień 25, 2014.

1. Max2033

Max2033 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłem xbox-a 360 E razem z grą Gears of War 3.I moim problemem było to że podczas rozgrywki filmiki przerywnikowe typu otwieranie bramy czy jakieś rozmowy strasznie mi się tneły.Myślałem że to może jakaś wada xbox-a więc wymieniłem go na nowego ale teraz powtarza się ten sam proces tylko w wiele mniejszym stopniu.A muszę zaznaczyć ze podczas rozgrywki nie mam żadnych problemów i wszystko chodzi mi płynnie.Dlatego mam pytanie czy to możliwe że to wina płyty czy może jest coś nie tak z xbox-em ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Wyczyść pamięć podręczną. Gra zainstalowana na dysku? Płyta nie porysowana?

4. Max2033

Max2033 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płyta jest nieporysowana a xbox dopiero co kupiony

5. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
    Zainstaluj grę na dysku

6. Max2033

Max2033 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstalowałem grę na dysku i powtarza się ten sam problem.wydaje mi się że to może jakiś błąd płyty

Wczytywanie...

Poleć forum