1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears Of War

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MyLittlePony, Kwiecień 13, 2012.

1. MyLittlePony

MyLittlePony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Jako że mój stary xbox padł, mam zamiar kupić slima.
    Mam okazję zakupić go z całą trylogią Gears Of War. Jakie jest wasze zdanie na temat Gears Of War?

Drugie pytanie:
    Jak na Win7 udostępnić internet dla xboxa 360? Możecie podać sposób przez ethernet oraz WiFi.

Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jedna z lepszych gier tpp w jakie grałem - świetna fabuła,walka i oczywiście rzeź na maxa :D Jak masz jeszcze 2 pady i kogoś do gry to na 100 % się opyla

Wczytywanie...

Poleć forum