Gears_of_War_3_READNFO_XGD3_0800_USA_RF-XBOX360-RRoD problem!!!!

Lukdus

Świeżak
Świeżak
zadam standardowe pytanie ktore juz nie raz ktos pytal ale nie ma nigdzie konkretnej odpowiedzi,nagralem img burnem 2.5.6 bez zadnych problemow przy nagrywaniu,wsadzam do napedu do konsoli i pojawia sie czarny ekran i miga 3 lapmka,co jest nie tak???juz stracilem z 6 plyt i zaczyna mnie to juz wkur...zdeka....bardzo prosze o pomoc:)!!!
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
jakich plyt uzywasz?
czy ustawiles w imgburn calculate optimale a poznije truncate?
czy nagrywałes ten sam obraz moze on jest zly?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
lt+ 2.0 ?
 

Lukdus

Świeżak
Świeżak
Verbatimami,TAK napewno wersja przerobiona do tych gier...tak wybrałem otpimal itd zrobilem zgodnie z poradnikiem i nic...1 obraz ale nie wydaje sie ze jest zly,podam link z kad wzialem moze to wam powie czy moze to wina obrazu:
Gears of War 3 (2011) READNFO.XGD3.0800.USA.RF-XBOX360-RRoD | POLSKA WERSJA JZYKOWA ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim

jest ktos w stanie sprawdzic czy te dwa linki beda chulac??
Batman: Arkham City (2011) 0800.RF.XBOX360-XPG / Polska wersja jzykowa ť Strona 2 ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
Gears of War 3 (2011) PAL.XBOX360-SRT | POLSKA WERSJA JZYKOWA ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
 

TigraTeam

Banned
A wymieniales naped kiedys??
 

b0b3r

Użytkownik
Użytkownik
Miałem to samo czyli po wlozeniu kopii z xgd3 czarny ekran i miga 1 ring of death :). Powód? Wymieniłem napęd z H na samsunga, wgralem LT2.0. Kopie bez xgd3 hulały aż miło, a kopie z nowym zabezpieczeniem już nie. Dowiedziałem się ze spoofowane samaungi nie czytają xgd3.
 

Lukdus

Świeżak
Świeżak
mam 2 nagrywarki
1 na ktorej nagrywam to lite on sohw-16735(stacjonarny)
2 tsst corp ts-l633c ac01 i jej w img burnie nie potrafie ustawic;/,z tego co wyczytałem wczesniej to niby jest to samsung ale jak wybieram samsunga to jest napisane niepoprawna funkcja(laptop)

dzis z rana jeszcze chcialem cos z dzialac i jak wsadzam po interfejsie plyte to jest czarny ekran natomiast gdy plyta jest w srodku i odpalam xboxa to po napisie xbox glownym wyskakuje problem e66....stare gry co przerabialem bez tego nowego zabezpieczenia nadal mi chulaja po tym komunikacie jak cos....
 

Do góry Bottom