1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Generator online pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniek3232, Styczeń 7, 2012.

1. maniek3232

maniek3232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Tak jak w temacie ostatnio przeglądałem serwis youtube.com i natknąłem się na ten filmiki Fifa 12 Online Pass Generator Free Download [PC,XBOX 360,PS3] - YouTube. W tym filmiku ukazuje na się prosty sposób na otrzymaniu online pass, moje pytanie czy to w gole działa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrycy20088

patrycy20088 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro już grę wartą ok 200 zł, ściągasz i nagrywasz na płytkę wartą 5 zł, to zainwestuj sobie w online passa. Nie bądź sknera :cool:
    Po 30 dyszki na allegro :)

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Działa, Dostajesz paczkę trojanow i RATa, thats all.

Wczytywanie...

Poleć forum