1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gh:Metallica - Gitara

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez maggot6688, Maj 7, 2009.

1. maggot6688

maggot6688 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś czy zostanie wydana jakaś nowa gitara do Metallici bo na google nic nie znalazłem ale na allegro widziałem to: Guitar Hero: Metallica X360+GITARA`ŚWIAT GIER`W-A (629508572) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Hmm nic o tym nie slyszalem, ale ta gitara wyglada na ten sam sprzet co w World Tour, tylko faceplate zmienili na Metallice.

4. maggot6688

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie też zauważyłem i myślałem że gościu po prostu pomalował te gitary ale zauważyłem że to pudełko większe <w którym rzekomo znajduje się gitara> wydaje się być oryginalne.

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  6. maggot6688

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to jednak oficjalny produkt ;] dobrze się składa bo akurat miałem zamiar kupić tą gitarę z world tour. Tylko cena mnie lekko dziwi skoro gitara na x'a z grą kosztuje 500 zł <w empiku> a sama gra - 300 zł, to teoretycznie gitara kosztuje 200 zł to trochę za mało. Ale jak znam Polski rynek to jeśli zaczną sprzedawać oddzielnie gitarę to będzie nagle kosztowała 300 zł.

7. Lunatic_DarkPL

Lunatic_DarkPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołeka
    Pff...Ja Jestem Posiadaczem Guitar Hero:Metallica Ale dema ... no ale i tak super,Bo Jak dostaje się do xboxa 360 Słuchawki z mikrofonem to trzeba w ten mikrofon spiewać Słowa piosenki metallici (Dowolnej) na beginer można spiewać jaki sie chce Tonem na easy juz nie ale jest dość łatwo a na normal sie zaczynają schodzy bo taki sam ton trzeba miec jak wokalista i słowa nie mylici i w ogole :) Polecam

8. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Lunatic_DarkPL - wszystko fajnie, ale na przyszlosc naucz sie pisac.

Wczytywanie...

Poleć forum