1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GH: Warriors of rock - gra na padzie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miron Orzechowski, Luty 9, 2012.

1. Miron Orzechowski

Miron Orzechowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Szukałem w wyszukiwarce i nic nie mogłem znaleźć więc tworzę nowy temat:
    Czy w GH: Warriors of rock da radę grać na gitarze przy użyciu klasycznego gamepada? Jeżeli nie, to które wersje GH to umożliwiają? albo może rock band?

2. Lotnik421 Xbox One

3. danio520

danio520 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W Gh warriors of rock nie można grać na padzie. Na padzie nie da się grać od wersji Guitar Hero World Tour. We wcześniejsze można. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Wczytywanie...

Poleć forum