1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GH Warriors of rock problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez polkoy, Grudzień 23, 2011.

1. polkoy

polkoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zgralem sobie gh wor na x360 mimo ze nie mam kontrolerow(chcialem pograc na padzie) tyle ze automatycznie ustawilo mi instrument jako mikrofon, i nie moge nic zrobic ani nie wiem jak zmienic na gitare, powie ktos?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na padzie w tą część GH nie pograsz. A pada ustawiło automatycznie jako mikrofon, bo jak podepniesz headset, to działa on właśnie jako mic w grze.

4. polkoy

polkoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a w GH5 da sie na padzie grac? bo na razie wiem tylko tyle że da sie w 3, ale 3 juz kiedys przeszedłem

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bodaj od czwartej części nie da się grać na padzie.

Wczytywanie...

Poleć forum