1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost Games na nowym zwiastunie prezentuje piękne samochody i personalizację z Need for Speed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 29, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy Need for Speed nie tracą czasu i właśnie wrzucili do Sieci pachnący farbą materiał. Zwiastun tym razem skupia się na pięknych samochodach, które możemy dowolnie ulepszać. Mechanicy mogą szykować klucze!

Ghost Games przygotowało ciekawy materiał, na którym możemy zerknąć na samochody z Need for Speed. Twórcy już wcześniej ukazywali niektóre wozy, ale dzisiejsza prezentacja powinna zadowolić wszystkich maniaków bryczek.

Jednym z najważniejszych elementów produkcji będzie personalizacja metalowych demonów i na przygotowanym trailerze nie brakuje ulepszania pojazdów. Przed zabawą zadbamy o nowy spoiler, wymienimy koła, pomalujemy karoserię i następnie wyruszymy na długie, a zarazem ekscytujące wyścigi.

Cała rywalizacja w Need for Speed odbędzie się w nocy. Autorzy postanowili zaoferować śmiałkom dynamiczne pojedynki na pełnych ulicach, więc możemy się przygotować na częste starcia z policjantami.

Interesującym aspektem gry jest ciągłe zdobywanie reputacji – niezależnie od podejmowanych decyzji otrzymujemy punkty, które pozwalają w lepszy sposób opanować jazdę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Co raz bardziej jestem skłonny stwierdzić, że szykuje się w końcu NFS warty zakupu nawet i w dzień premiery.

4. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Kurcze czyżby po latach suszy nagle NfS wróciło z świetnym ributem ? Od pierwszego Most Wanteda nie zasiadłem na dłużej do żadnej kolejnej części tej scigałki i chyba tegoroczny Speed znajdzie się w moich rękach. Gra wraca do Undergroundu i wygląda świetnie...

5. kornik16

kornik16 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do pełni szczęścia brakuje mi jakiejś na pc lub online do tuningu samochodów bo na padzie trochę ciężko jest :)

6. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    A wie ktoś coś o beta testach? Bo wiem ze zapisy już zamknięte, szukałem jakiejś informacji o starcie ale nic nie znalazłem.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

7. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    The Need for Speed Closed Beta races October 2 through October 5.

takie info znalazłem

8. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Coraz bardziej się przekonuje do tej gry. Mam nadzieję na udział w beta testach bo jedyne co mi się nie podoba to model jazdy.

HTC One M8

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja do bety się zapisałem ciekawe czy dostane klucz

10. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Ja już dostałem klucz, żona która się zapisywała w ostatni dzień zapisów też.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

11. Majki741

Majki741 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Garwolin
    Już klucze wysłane,bo ja też dostałem :)

Wytapane z piekarnika

Wczytywanie...

Poleć forum