1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost Games przedstawia 5 sposobów gry w Need for Speed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 3, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na początku listopada zapoznamy się z nowymi wyścigami od Ghost Games. Twórcy postanowili nam dzisiaj przybliżyć swoją wielką produkcję i opublikowali ciekawy materiał ukazujący rozgrywkę.

Dzisiaj możemy zerknąć na prawie 4 minutowy film ukazujący piękno nowego Need for Speeda. Twórcy zaoferują nam nocne, uliczne wyścigi, które od pierwszych materiałów prezentują się naprawdę dobrze. Autorzy niezbyt często publikują materiały z gry, więc warto docenić poniższą publikację. Możecie tutaj zerknąć na najważniejsze elementy produkcji.

Szybkość, styl, budowanie, ekipa, ponad prawem – w zależności od przyjętej rozgrywki będziemy zbierać cenne punkty, które pozwolą nam wyróżnić się na tle znajomych oraz przeciwników.

Deweloperzy zbudowali pozycję wokół tych pięciu aspektów i pewnie zbieranie punktów jak zawsze zachęci miłośników gatunku do zabawy.

Na filmie zerkniecie na krótki pościg policjantów, który wygląda przyjemnie. Mam nadzieję, że w kampanii często będziemy brać udział w wyścigach, a jednocześnie rywalizować ze stróżami prawa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    zaczynam coraz bardziej się interesować tą grą... oby tylko tego nie spier....dzielili ;)

4. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Dokładnie, z każdym materiałem video zainteresowanie wzrasta :) Ciekawe co z tego wyjdzie.

5. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Graficznie to całkiem całkiem to wgląda, ciekawe jak im to wyjdzie na konsolach.

6. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Ehhh ten drift... Niby kamera sztywna za autem, ale już przy drifcie tańczy...

7. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Spokojnie, kamerę dynamiczną przy driftach można podobno wyłączyć, tak przynajmniej słyszałem.

8. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Przy driftach to akurat ta kamera może być przydatna... bo jak lecisz bokiem to fajnie by było widzieć jaka droga przed Tobą...

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    W gameplayach z Gamescomu pokazywali drift z włączoną dynamiczną kamerą i z wyłączoną. NFS 2015 na pewno kupię, ale dopiero w przyszłym roku.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No nie powiem nawet dobrze to wygląda (powoli zmieniam chyba zdanie na temat tego nowego NFS'a).
    Jestem tylko ciekaw czy produkt finalny odbije się od ostatnich NFS'ów, które dla mnie były słabe (w szczególności Rivals).

11. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja od Hot Pursuit, żadnego nowszego NFS nie tknąłem, ale w tego chętnie zagram.

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja po rivals nie tknę żadnego nfsa. Tutaj sterowanie wygląda identycznie czyli 2/10.

13. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ładnie to wygląda ale na filmiku model jazdy wydaję sie podobny do tego z Rivals co akurat dla mnie nie jest takie straszne

Wczytywanie...

Poleć forum