1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost Games tłumaczy dlaczego Need for Speed wymaga stałego połączenia z Internetem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najnowsza odsłona, a zarazem reboot serii, jaką jest Need for Speed będzie wymagać stałego połączenia z Internetem. Ghost Games podjęło próbę wyjaśnienia swojej decyzji, która może wielu fanom się nie spodobać.

Według producenta gry - Marcusa Nilsona - konieczność stałego połączenia z Internetem jest główną przeszkodą dla wielu graczy.

Nilsson powiedział także, że za udostępnianie zdjęć oraz nagrań z gry zostaniemy odpowiednio wynagrodzeni i będą częścią postępów.

Zapowiadając Need for Speed w maju EA ogłosiło, że tytuł będzie tym, czym fani pragną by był oraz tym, czym „Need for Speed” jest -zmianą wyglądu samochodu, klimatem ulicznych wyścigów, otwartym, nocnym światem oraz immersyjną narracja prowadzącą gracza przez grę.

Need for Speed pojawi się 3 listopada tego roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    No i dobrze! Jak dla mnie to świetny powód, aby kupić nowego NFS na PS4 a nie spiracić na PC.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie lubię jakichkolwiek wymuszeń. W moim mniemaniu gra straciła na wartości (o ile jakąkolwiek "wartość" prezentowała ze sobą..).

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A ja mam dokładnie odwrotnie ale może dlatego że nie mam super szybkiego i stabilnego połączenia sieciowego.

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Obojętnie jakie się ma. Twórcy nie powinni takich wymogów stawiać. A co jakbyś wziął XO na jakąś imprezę do akademika, a tam nie będzie neta? To pupa z turnieju w NFS'a..

Jak mówię dla mnie to wielki -. Takie wymogi to sobie mogą.. Jakby jeszcze robili gry same hity 95/100 to jeszcze może bym to przebolał. Ale robią szmelc (obrażam teraz szmelc, porównując go do tego "czegoś").

7. First

First Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    EA zawsze musi zamoczyć... jakby chociaż jednemu swojemu tytułowi nie wbili noża w plecy to by nie byli sobą... :/

@Tomsi@Tomsi
    Nie wiem gdzie Ty chodzisz do akademika, ale u mnie jest lepsze łącze niż mam w domu :p ( 50/10 Mb i lata, tylko ping mógłby być lepszy :p )

8. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @Tomsi@Tomsi
    Nie wiem gdzie Ty chodzisz do akademika, ale u mnie jest lepsze łącze niż mam w domu :p ( 50/10 Mb i lata, tylko ping mógłby być lepszy :p )[/QUOTE]

Hehe niestety już dawno nie chodzę :). To był tylko taki przykład .

Wczytywanie...

Poleć forum