1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost Recon: FS i NBA 2K13 a aktualizacja na LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez themaciex, Październik 27, 2012.

1. themaciex

themaciex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    czytałem dzisiaj milion artykułów na te tematy i z żadnego się dokładnie wszystkiego nie dowiedziałem i tylko mi się wszystko pomieszało...
    Mam konsolę typu Arcade przerobioną na LT 2.0 i dashboard wersji 13599. Konsola nie podłączana do neta nigdy w moich rękach i na 99,9% nigdy w rękach poprzedniego właściciela. Na pewno nie zbanowaną.
    Działały mi już gry typu XGD3 ale ostatnio nagrałem sobie wymienionego w temacie Ghost Recona (na zwykłej nagrywarce i płycie Emteca - wcześniej też na takich nagrywałem). Nagrałem po sprawdzeniu Abgx'em bez żadnych problemów i po nagraniu Img Burnem też bez komplikacji. Użyłem opcji "Truncate" jak poradniku.
    Spotkał mnie problem postaci : gra wymaga ode mnie aktualizacji.

I tu pojawiają się moje pytania:
    1. Czy po naciśnięciu "Tak" w aktualizacji gra będzie poprawnie działała?
    2. Czy będą później działały też inne gry typu XGD2 i XGD3 np. Red Dead Redemption, czy Call of Duty: Modern Warfare 3?
    3. Czy opłaca się aktualizować w ten sposób, czy może lepiej przez pendrive'a (tylko jeżeli druga opcja to co zaktualizować)?
    4. Czy w przypadku innych świeżych gier - chodzi mi o NBA 2K13 której jeszcze nie mam ale niedługo będę miał, też będzie potrzeba takiej samej aktualizacji?
    5. Czy gra Prototype 2 też wymagać będzie ode mnie aktualizacji?
    a przy okazji:
    6. Co zmienia aktualizacja dash'a do 13604?
    7. Czy aktualizacja do powyższego dash'a metodą pendrive'a będzie miała wpływ na przeróbkę mojej konsoli? Czy oprócz aktualizacji pendrive'em będę musiał coś jeszcze zrobić?

Dodam, że próbowałem tą grę odpalić tzw. metodą mp3 z pendrive'a - zainstalowałem na dysku -> zresetowałem konsolę -> puściłem mp3 z pendrive'a -> włączyłem Ghost Recon i to samo, czyli wymaga aktualizacji...

Proszę o możliwie szybką pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    1.Ghost Recon Ci zaaktualizuje dasha najprawdopodobniej do 15xxxx od razu.
    2.Prawdopodobnie gra bedzie dzialala jezeli poprawnie wszystko nagrales.Inne gry wczesniej nagrane tez beda dzialaly pod warunkiem ze beda nagrane pod lt 2.0.
    3.Nie ma różnicy.
    4.Jezeli raz zaaktualizujesz to przez dluzszy czas nie bedziesz musial.
    5.Raczej tak.
    6.Jak w punkcie pierwszym.Zmienia sei wyglad dashboardu , dodane sa nowe funkcje.
    7.Aktualizacja do 15xxxx nie usuwa przeróbki.

Wczytywanie...

Poleć forum