1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost Recon Future Soldier na LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nojiko, Styczeń 23, 2013.

1. nojiko

nojiko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

gra Ghost Recon Future Soldier PAL POLISH XBOX360-POLISHVODKA na lt 2.0 nie chce mi działać, cofnąłem topologie w Xbox Backup Creator v2.9.0.350, nagrałem na płycie verbatim 2,4x i nie chce mi gra działać wyskakuje mi ze płyta jest nieobsługiwana, wersje dasha to 15574, takie gry jak AC3, fifa 13, black ops 2 chodzą normalnie nie wiem czemu ta gra mi nie chodzi, proszę o pomoc :culpability:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzecho

Grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Spróbuj nagrac jeszcze raz z wgraną topologią . Niektórzy piszą że pod lt 2.0 a tu na lt 3.0 . Jak dograsz topologie chociaż gra jest pod lt 2.0 to się nic nie stanie :)

4. nojiko

nojiko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o to chodzi ze to juz robilem :(

5. nojiko

nojiko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: