Ghost Recon: Future Soldier - po instalacji nadal słychać płytę

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, po instalacji na dysku Ghost Recon: Future Soldier (gra nagrywana zwykłą nagrywarką), przez cały czas słychać jak laser nieznacznie odczytuje płytę. Nie wiem jak na innych grach XGD3, ale czy taki objaw jest normalny?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Ale cały czas tak jest czy po paru minutach płyta przestaje się kręcić ?
Jeśli cały czas chodzi z płyty to penie źle nagrana...
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Owszem przez parę minut płyta szumi słychać ja normalnie, ale później jest cisza i co jakiś czas słychać przy wyłączonym dźwięku w TV że coś tam się odzywa przez 1-2 sek. ale tylko laser, szumu nie słychać od obracania się płyty a za ok. 5 minut znów to samo.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Laser bez obracania płyty, nie miałby sensu działać :D. Jest to normalne
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przy grach XGD3 to normalne.
 

Cisek007

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam tak samo tyle że po 5 minutach napęd robi się cichutki
I uważam że to normalne :)
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie płyta obraca się bardzo wolno, skoro słychać jak leser odczytuję dane.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z xgd3 tak jest że po nagraniu na dysk jeszcze przez pare minut slychac jakby xbox czytał gre z płyty, w tym czasie przechodzi weryfikacje.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
właśnie ale po tych paru minutach powinieneś mieć coś takiego jak w grach bez XGD3 czyli cisza apsolutna...
ale jakby dalej próbował czytać napęd to zobacz czy ponowna instalacja gry by coś pomogła
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak miałem z XGD3 gdy był wgrany starszy dash, ale gdy mam teraz 14719 to niestety przez pięć minut słychać dobrze napęd a później od czasu do czasu "tykanie", gdy przystawi się ucho do konsoli to słychać delikatny szmer płyty. Może dlatego że mam LT 2.0 i zwykła nagrywarka?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
a jak jest u Ciebie z innymi grami XGD3 ?
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdziłem dokładnie jak to jest z napędem... Tak jak wyżej pisałem na początku słychać wyraźnie napęd, ale to jest norma dla XGD3 a potem cicho. Nie do końca, jednak płyta się obraca cały czas podczas gry, gdy przystawię ucho słychać to wyraźnie, ten dodatkowy hałas! Dodatkowo to potwierdza gorąca płyta, oraz przy wyciąganiu płyty podczas gry słychać przez 1 sek. jak płyta się zatrzymuję w napędzie. Sprawdziłem też to z Gears of War 3 ten sam efekt! Jeszcze zauważyłem że czasami gdy wychodzę z gry a wchodzę do menu gry to słychać bardziej napęd, ale może nie przyspiesza lecz laser odczytuję bardziej płytę? Coś takiego...

Mógłby ktoś u siebie sprawdzić tą sytuacje? Czy też ma podobnie? A może u mnie jest tylko taki problem?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Stary pisze tobie już 3 raz płyta powinna się kręcić ale przez ok.5 minut a potem ma ani drgnąć i laser tak samo ... już rozumiesz?
 

kuba88

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzilem i mam przy forzy tak samo, nagrane ihasem, gra nie wywala nigdy, dash 14719

i gra ciagle się kręci mimo instalacji na dysku, pozniej troche ciszej, ale jednak
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Stary pisze tobie już 3 raz płyta powinna się kręcić ale przez ok.5 minut a potem ma ani drgnąć i laser tak samo ... już rozumiesz?
To mi dopiero Amerykę odkryłeś! To może powiesz mi dlaczego u mnie się nie zatrzymuję? Tylko cały czas napęd działa?


Sprawdzilem i mam przy forzy tak samo, nagrane ihasem, gra nie wywala nigdy, dash 14719 i gra ciagle się kręci mimo instalacji na dysku, pozniej troche ciszej, ale jednak
A jak jest przy innych grach? Bo ja mam tak samo w Ghost Recon, Gears of War 3 innych nie mam więc nie wiem. Nagrywane zwykła nagrywarką.
 

kuba88

Użytkownik
Użytkownik
Płyta jest wypalona chyba dobrze, bo jakbym zle nagral to gre by wyrzucało, a nie zdarza sie to wcale

aczkolwiek plyta pracuje po tych 5 min u mnie rowniez, na poprzednim dashu tego nie bylo
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W innych grach też tak samo jest, oprócz Forza 4? Oczywiście mowa o grach z XGD3.
 

kuba88

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzę dziś dragon's dogma czy tez tak dziala, ale widze na oficjalnym forum xboxa ze jest to popularny problem przy nowym dashu

probowales instalowac drugi raz? / czyscic pamiec?

//edit

ludzie piszą, żeby usunąć grę, wyczyścić cache i zainstalować od nowa, podobno pomaga
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie próbowałem instalować od nowa, ale czyściłem cache i nie pomogło... Dziś jak znajdę chwilę czasu to spróbuję tak jak piszesz, zainstaluje grę od nowa, choć nie jestem przekonany że to może. Zobaczymy...

Co do Dasha to mam aktualnie 14719.
 

kuba88

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzilem max payne 3 i tez nagrany ihasem nie kreci sie podczas grania, tylko forza jak dotad, sprawdze za godzine dragon's dogma to edytuje posta


//dragon's dogma dziala dobrze, dziwne, że forza się kręci w odtwarzaczu cały czas
 

Do góry Bottom