1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost recon future soldier

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez XgameX, Styczeń 25, 2013.

1. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    grał ktoś? jak singiel i multiplayer? jak wygląda kooperacja?

pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. pestek1771

pestek1771 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tuchola
    Single nawet jest dobry,reszta nie wiem.

4. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
    Grałem, ukończyłem singiel i polecam, fajna odskocznia od fpsów. Przed rozpoczęciem kampanii możesz obejrzeć jeszcze na YOUTUBIE krótki film fabularny (chyba około 15-20 min, jeśli dobrze pamiętam) wprowadzający do fabuły z gry. Jeszcze grałem w "Tryb Partyzanta" z kumplem co-op na split-screenie, i też grało się całkiem przyjemnie.

5. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    acha czyli da się w kooperacji?

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    co-op w tej grze jest średni można chwile pograć .Gra na singlu bardzo fajna i długa. Co do multi podobno też się fajnie gra. Większość możesz obadać gameplay na youtube.

1 osoba to lubi.
  7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Multi fajne jak grasz ze znajomymi po za tym często są problemy z serwerami lub utrata połączenia podkreślam ze nie zawsze ale jak będziesz grał cały dzień to raczej sam zobaczysz no i nie gra za wiele osób już, może na dodatkach jest inaczej ja ich nie posiadam wiec mowa tu tylko o podstawce , jeżeli byś miał grę to oczywiście zapraszam do gry bo szukamy ze znajomymi większego grona do gry . Mam nadzieje ze pomogłem trochę ;)

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Single = Dobry, głównie przez kamuflaż żołnierza przyszłości, ale cała taktyczna otoczka, synchroniczne zabójstwa dodają grze smaku, na pewno warto przejść tego singla, nie będziesz się nudzić
    Coop = można przejść wspomnianą wyżej kampanie do 4 osób na raz (co w zasadzie nadaje grze największy sens, bo wydać rozkaz botom by wykonali synchroniczne zabójstwo to żaden problem, a zrobić tak z kumplami to już nie mała frajda). Jest też wspomniany tryb partyzanta/guerilla mode w którym odpieramy nadchodzące fale wrogów, broniąc danego punktu na mapie, o ile gra samemu bardzo szybko się nudzi (za mało rąk do pomocy, jeden karabin to za mało) to w coop na pewno się sprawdzi, rozstawianie pułapek, każdy kryje inną stronę itp.
    Multi = jeżeli grałeś w gry Ubisoftu które posiadają multiplayer, to masz odpowiedź, nie ważne, czy to AC3, FC3 czy coś innego, multik od Ubi jest zawsze specyficzny, w przypadku Ghost Recona nie jest to zabawa z takim rozmachem i emocjami jak w Battlefield 3, można by rzec, że ten multi miał mniejszy budżet, ale można pograć, nic nie szkodzi a frajdy też przysporzy.

Pewnie zadałeś to pytanie, bo zastanawiasz się nad kupnem. Kupuj bo warto.

1 osoba to lubi.
  9. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Single jest dobry przez większość czasu, końcówka jest słaba według mnie, ale ogólnie nadal lepsza niż kampania np. w CoDzie, szczególnie na co-op :D w multi grałem przez jakiś czas, ale nie powaliło mnie, fajna kustomizacja broni ale ludzie często sie chowają za czymś i tylko wypatrują kogoś kto przechodzi, mnie to trochę odrzuca. A w tryb partyzanta zagrałem raz i nigdy więcej go nie odpalę. Coś jak survival w Modern Warfare 3.

Wczytywanie...

Poleć forum