1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghost recon future soldier

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomcio83, Styczeń 14, 2014.

1. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Hello!! Mam mały problem z tą grą wybieram online szybką grę powinno mi wyskoczyć ilu ludzi będzie grać tzw. losowanie misji i tu zaczyna się problem bo to wyskakuje ale może na 1s i zaczyna się wczytywanie i wczytuje i wczytuje ..... tak długo że zdążyłem przegrzebać google w tej sprawie forum nasze kawę zrobiłem i co włala dalej wczytuje. Ktoś coś :) Bo lubię tą grę a nie mogę zagrać. Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nikt juz nie gra w to

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. tomcio83

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Akir aleś wymyślił że normalnie w szoku jestem. Oki naprawiło się chyba było i jest coś u nich po stronie z jakimś serwerem lub coś . Bo w grze i podczas ładowania dowiedziałem się że wszyscy to mają. Pozdrawiam .

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przy premierze malo kto gral w ta gre. Probowalem kilka miesiecy temu aby znalezc kogos graniczylo z cudem

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. tomcio83

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    to ja nie wiem gdzie ty się łączysz ja mam cały czas praktycznie pełne składy.

Wczytywanie...

Poleć forum