1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ghostbusters na PS3 o połowę brzydsze niż na Xbox 360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DojoPL, Czerwiec 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    To się nazywa zonk. Sony załatwiło sobie coś w rodzaju wyłączności na Ghostbusters i w Europie dostępna jest na razie tylko wersja na PlayStation 3. Wersja najgorsza ze wszystkich. O tym, że na PC gra będzie wyglądała lepiej niż na konsolach już pisaliśmy i jest to rzecz w zasadzie oczywista, ale teraz okazuje się też, że wersja PS3 działa w... dwukrotnie mniejszej rozdzielczości niż ta na Xbox 360! Nie wyrabia nawet 720p, czyli zwykłego HD, o pełnym High Definition nawet nie wspominając.

EPIC FAIL BY SONY

Ghostbusters na PS3 o połowę brzydsze niż na Xbox 360?

Porównanie gametrailers:
    http://www.gametrailers.com/video/360-ps3-comparison-ghostbusters/51636

Screen porównawczy:

http://kotaku.com/5294116/does-ghostbusters-the-video-game-look-better-on-xbox-360#c

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    :D Tym razem Sony się nie postarało. Zrobili coś szybciej, ale za to gorzej.

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
  5. DojoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Dodałem link do pierwszego postu porównanie gametrailers.
    Ja widzę różnicę.X360 dużo lepiej.Sami zobaczcie.Widać różnice.Może na samy początku filmiku nie ma prawie żadnej różnicy to potem jest kolosalna.Szczególnie jak pokazują w przybliżeniu.Najlepiej widać w czasie 2:07

6. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Niii... tam o połowę brzydsze.

7. furman11

furman11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wschowa
    Gra na XBOXa 360 jest bardzo fajna czasem śmieszna i grafika ładna. A na PS3 nie wyciągnęli pełnej mocy hehe.

8. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prawie tak samo wygladaja roznica graficzna jest mala wrecz prawie niezuwazalna takze to nie jest o polowe gorsza grafa jak zwykle ktos nazwal sobie temat w stylu "jestem fanboyem x360 i ghostbusters na x wyglada duzo lepiej niz na chlebaku"

9. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
  10. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tytuły multiplatformowe wyglądają identycznie. Jakiś fanboj znowu dał upust swojej wyobraźni...

11. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    fit muszę cie zmartwić z linka w 1 poście na game trilers widać różnice na X360 jest wyraźniejsza a na PS3 jest wielkie rozmycie (dobrze widać na światełkach)

12. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyciąć kontrast, ostrość obrazu, czy nasycenie kolorów w telewizorze każdy głupi potrafi zmienić, albo puścić na kablu gorszej jakości a potem zmontować jakieś CHORE porównanie.

Stary weź odpal grę na własnym TV, na tym samym kablu, na tych samych ustawieniach i wtedy się odzywaj...

13. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    A co z tym wybuchem z wodą na ps3 - wygląda jakby na klocku wycięli wodę - czyżby były na pleju jakieś dodatkowe obliczenia fizyki?

ps: apropo stronki z newsem to jest jakaś biedna - w środku był link do fascynującej informacji "gra będzie wyglądała lepiej na pc" - ale nie powiedzieli w czym lepiej. głupia stronka - pewnie napiszą, że w prototype gra się lepiej na pc bo jak czołg wybucha to widać eksplozję czy inne głupoty

14. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Hahaha jaki ŻAL!!! o P O Ł O W Ę brzydsza?? Hahaha i już widać jak powinno się słuchać recenzji jakiś stronek hahaha...

15. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    dobra pójdę porównam abyś się nie zdziwił mam 300m do kumpla z PS3 :p tylko nie ma Ghostów :p

16. darthvader

darthvader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    A moze nie powinno sie myslec w kategoriach ps3 czy xbox, tylko zwyczajnie nvidia i ati. Wiadomo xbox ps3 w mocy obliczeniowej nie dorowna, wyraznosc grafiki owszem ma znaczenie ale juz nie tak wazne jak gra swiatla ma przedmiotach, co doskonale widac ns KillZone2, wiec........

17. DojoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Dodałem do pierwszego postu screena.Nie jestem fanbojemy ale uważam ,że wygląda lepiej na X360.N PS3 obraz jest taki jakby zamazany i kolory takie wyblakłe.A na X360 mocne ostre i wyraźne kolory.Na PS3 wygląda jakby gra była pisana w niskiej rozdzielczości i była rozciągana.Ale to moje własne zdanie.Ale ta różnica nie jest bardzo widoczna.

18. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wyblakłość koloru na PS3 prawdopodobnie wynika z domyślnie włączonej na Limited opcji RGB Full Range, wtedy z kolorów są obcinane 2 bity na końcu i na początku zakresu, możliwe że panowie z serwisów internetowych nie wiedzą o jej istnieniu :p

PS3™ | RGB Full Range (HDMI) (Pełny zakres sygnału RGB (HDMI))

Macie tu przykład na grze exclusivnej Folklore:

Po lewej opcja Limited, po prawej Full

Jest jeszcze opcja SuperWhite która też poprawia jakośc kolorów :p

Bynajmniej nie wiem czemu się przejmujecie kolorami, takie rzeczy da się skorygować przez ustaienia koloru i w ustawieniach gry

Co do zamazania jest potwierdzenie że twórcy zmniejszyli rozdzielczość tekstur (nie renderowanego obrazu) o 25% na PS3:

Zródło: http://www.joystiq.com/2009/06/17/ghostbusters-on-ps3-lags-behind-360-version-developer-explains/

19. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    a coto znaczy 'o polowe brzydsza'?a mzoe nie o polowe a o 49%?matko,debilne okreslenia-,- potwierdzam ze pewnie fanboye,ale milo by bylo uslyszec ze skaszanili na ps3 ^^

20. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Racja racja miło usłyszeć że PS3 dostaje po dupie jednak pisanie takich bzdur jak ta 50% brzydsza?? Śmiać mi się chce...

21. DojoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Właśnie mnie takie rozmazanie i jak to nazwałeś Limited strasznie odstrasza i wprawia moje oczy w stan głębokiego zaślepienia :p Jednym to się podoba a mi nie.Mój kolega ma tą samą grę na PS3 co ja na X360 i jak u niego grałem to różnica jest widoczna.Ale tylko na plazmach i lcd.Bo na crt tej bieli nie widać.Tak nawiasem to jak wygląda na PS3 rażący bielą w X360 Mirror's Edge...... OMG! To chyba do tej gry powinni dodawać okulary przeciw słoneczne (joke) :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum