1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Giełda gier w Katowicach - tylko oryginalne gry. - ceny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sevik, Marzec 3, 2010.

1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Witam. Zakupiłem parę dni temu konsolę, dodatkowo dokupiłem Fife Street 3 i mieszkam obok Katowic, i wybieram się na giełdę gier w Katowicach.
    Ile kosztuje oryginalna, używana gra, chodzi mi o nowości typu MW2 i inne, jak i o te "starsze" tytuły.
    Gdyby ktoś się orientował, bardzo proszę o odpowiedzenie w tym temacie...

PS. Czy dostane pady do Xbox'a 360? Najlepiej jak używane, hehe :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. slayer90

slayer90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Hmm a co to jest za giełda, bo pierwszy raz o takim czymś słyszę i kiedy ona się odbywa. Jeżeli możesz napisać coś więcej z góry dzięki.

4. GawedaS

GawedaS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KatoVice City
    witaj

ja jestem z katowic

bylem jak narazie tylko raz na gieldzie komuterowej na dwprcu w kace ( bo zapewne o ta gielde idzie )
    zakupilem tam tydizen po premierze szifta sprowadzonego z angli nuwete za 100 zł

z tego co sie orjentuje to tam jest podobnie jak w sklepach typu game , wszystko zalezy od tego czy gra jest popularna, i jak bardzo byla oczekiwana , a co do uzywek to napewno ponizej 100 zl beda

sprzet tez tam jest ceny uzywki okolo 40-50 zl

serwisy jak co tez sie tam oglaszaja ( czasem takie pozadne a nie domowcy :D )

5. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    GawedaS dzięki, teraz znam już ceny, fajnie że sprzęt używany do X'a taki tani.
    W weekend się tam wybieram.

slayer90
    Giełda komputerowa/gier jak kto woli. Znajduję się na ul. Dworcowej 4, w budynku starego dworca PKP.
    Giełda odbywa się w każdą sobotę/niedzielę od 9.00 do 13.00.

6. slayer90

slayer90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No to cóż jedynie zostaję mi wsiąść w samochód i przejechać 50km na tą giełdę, bo ciekawie tam musi być. =)

Wczytywanie...

Poleć forum