1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Giełda] "Ile chcesz za samego pada?", "Ile za sam dysk?", "Ile za zasilacz?"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Respev, Maj 31, 2009.

1. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Czy nie zauważyliście, że w dziale giełda zaczyna się robić bałagan? Trolle internetowe zasyfiają tam wszystkie tematy pytaniami typu "Ile za sam headset?". Ktoś sprzedaje nowego xboksa, mało używanego, a jakiś oszołom wcina się i zadaje pytanie "Ile za samego pada?". Możecie coś w końcu z tym zrobić, szanowna "dyrekcjo"? Proponuję zajrzeć w profil sebool12, który to nagminnie wpieprza się w każdy temat jak świnia do koryta z pytaniem "Ile za sam headset?". Nie chce mi się rozpisywać, myślę, że rozumiecie o co mi chodzi i co powinno być w tym kierunku uczynione. Przecież to do jasnej cholery wygląda tak, jak ja bym dał ogłoszenie "Sprzedam Ferrari F50", a jakiś idiota spytałby się, "Ile za samą kierownicę?" -,-'

2. Lotnik421 Xbox One

3. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Respev ma racje trzeba cos z tym zrobic bo az zal.. nawet nie wiem jak nazwac ten syndrom...

4. Raimondo

Raimondo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Staszów
    Syndrom rozkradania kompletu? ; P

5. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Exactly :D:D mialem to na koncu jezyka. Jakies pomysly jak temu zaradzic?? Moze jakas adnotacja do regulaminu gieldy dotyczaca wlasnie takich glupich pytan?? Warn czy cus//

6. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no trzeba cos z tym zrobic to jest wkur.... piszesz 'XBOX 360 + 5 orginalnych gier'
    a gosciu ' a ile bys chcial za jedna gre ? ' a gdybyscie moje gg widzieli :D
    'moglbys mi sprzedac za 500 zloty nie 800 ? bo dziecku prezent juz kupilem i nie mam pieniazkow'

7. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Dołączam się do prośby + jeszcze nowa. Przydałaby się opcja (gdzieś do zaznaczeniu w ustawieniach profilu czy coś), żeby w "Nowe posty" nie pokazywało postów z wybranego działu. Ja np. nie czytam postów z giełdy, jak coś chcę to wtedy tam wchodzę i się rozglądam, a niepotrzebnie zaśmiecają wyniki nowych postów (a mało ich nie jest czsami). No ale to musiałby zrobić spike albo ktoś z uprawnieniami admina, bo mod raczej nie da rady ;)

8. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    pisalem juz dokladnie to samo w dziale "sugestie i problemy"...powinien byc stworzony osobny regulamin dzialu gielda. jak dla mnie to nikt nie ma nad tym kontroli i nawet ogloszenia typu - temat "sprzedam gowa" o tresci "pisac na gg 123456" - powinny byc usuwane bo nic praktycznie nie znacza. nowy regulamin powinien dokladniej precyzowac zamieszczanie ogloszen i informacje jesli sprzedajacy przyjmuje oferty na poszczegolne komponenty osobno

9. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mnie tam taki stan rzeczy nie przeszkadza, wkońcu GIEŁDA, jak sam cos wystawiam to mogę się z ludźmi dogadać że temu dam to, a temu to. Jeżeli autor pisze" sprzedaje tylko jako całość" to wiadomo, ale jak czegos takiego nie ma to czemu by nie warto spróbować, może akurat sprzedawca by na coś takiego poszedł. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieje droga administracjo że jeżeli podzielacie zdanie przedmówców, to nie będziecie w żaden sposób karać ludzi pokroju "sebool12" którzy w jakiś sposób, swoją działalnością ożywiają ten dział.

10. mck82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Po czesci masz racje "ozywia".Ale luknij z drugiej strony,ze strony sprzeajacego...Nie wku..ialo by Cie to ??

11. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Mam już trochę doświadczeń z allegro i powiem,że takie akcje niemiłosiernie gotują krew.

"Hej dam za telefon 400zł, odpisz szybko proszę"

"Hej zdecydowałeś się? ; ) Odpisz"

Sprzedawałem wtedy Samsunga Soula wartego 2 razy tyle.

Ogólnie mejli dotyczących kupna za śmieszną cenę, kupienia samych elementów zestawu czy też choroby dziadka w kambodży dostałem setki i powiem,że nic tak nie irytuje.

Wg mnie za takie posty sprytny typ powinien dostać warna(od czego do cholery jest pm i gg?)

pzdr

12. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm macie racje ale tez denerwuje mnie takie cos przyklad :

Wymienie oto te 2 gry : GTA IV i Mirrors Edge na pada lub gitare do GH

i post napisany przez kogos

A wymienilbys GTA za Viva Pinnate ??

Przeciez skonkretyzowałem za co chce sie wymienic pisze mu ze nie a ten dalej ... a moze jednak ??

13. thaven

thaven Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    proste - jeżeli ktoś napisał że sprzedaje coś jako całość, albo jak w poście powyżej, skonkretyzuje wymianę (dokładnie to za dokładnie tamto), to faktycznie takie pytania są po prostu głupie.
    Ale jeśli sprzedawca tego nie zrobił to cóż, istnieje realna możliwość iż sprzeda części składowe osobno, więc cóż szkodzi się zapytać.

14. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    no thav ma racje wymienie sie za to to i to albo to tamto "sramto" a i do zakładających wątki piszcie najlepiej dużymi literami aby było widać że całość albo na częsci :/ bo wtedy też sie takie "wkurzanie" staje przez to

cocieto13 no cóż to takie dzieci są iż myśli że mądre jest i kogoś w jajo zrobi :/ przykre..

15. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Punkt dla was, faktycznie nachalność niektórych forumowiczów potrafi wkutwić, ale cóż zrobić? Jako dobrą metodę walki, sugeruje abyście w swoich ogłoszeniach pisali konkrety, wielu, nic nie pisze, znaczy sie pisze "xbox, cały zestaw, tanio" i tyle gdzie tu te konkrety, napisać jeszcze jaka to ma być cena, jakie warunki. Takie coś może nie wszystkich ale przynajmniej niektórych zniechęci do zadawania pytań.

To tak bardziej ogólnie: piszcie szczegółowo :)

16. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Ja mysle, ze takie uciazliwe jednostki powinny byc karane WYLACZNIE jesli sprzedawca zastrzeze, ze sprzedaje wylacznie komplet.

17. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    vag jeśli kogoś zainteresuje to "tanio" to wejdzie na pewno ale jeśli patrzy byle "po sępić" to nie wejdzie

18. Meddlen

Meddlen Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i to i to racja bo moze ktos ma pady ale mu sie konsolka zgrzała więc chce tylko pudlo
    a sprzedający sie albo zgodzi albo nie, pady i sluchawki moze przeciez oddzielnie sprzedac skoro jest tylu chętnych.Ale to jest tylko moje zdanie (z tą konsolką to nie wiem czy dobry przyklad bo slabo sie znam) :D

19. Meddlen

Meddlen Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale faktycznie tez sie bałagan robi

Wczytywanie...

Poleć forum