1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Giełda....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sandinist, Styczeń 6, 2012.

1. sandinist

sandinist Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może to nie najszczęśliwsze miejsce na takie pytanie ale szukam jakiś stron z wymianą i sprzedażą używanych gierek na xbox360. Na allegro nie zawsze znajduję to czego szukam a i ceny kolesie czasami wystrzelą z kosmosu ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marso

Marso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. sandinist

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tam już kilka kupiłem , szukam dalej ... :)

5. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na gametrade czasami też trzeba uważać, ceny za używki niektóre co widziałem, były większe, niż za nówki na allegro :D

6. sandinist

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale od tego są filtry... :). Ja zawsze najpierw szperam po allegro a potem ustawiam filtr do wyszukiwarki z gametrade z zwykle pokazuje , że tak jest najtaniej. To , co ? Nic więcej nie przychodzi Wam do głowy ... ?

Wczytywanie...

Poleć forum