1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gierka w pliku iso

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kowalle, Listopad 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kowalle

kowalle Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam gorącą prośbę, mianowicie mam fajną gierkę(alien vs.....) w pliku iso i chce alkoholem wypalić ale nie działa i chyba muszę ten plik jakoś wypakować.Robiłem to już kiedys ale zapomniałem.
    Dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczoti

szczoti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm wypal innym programem może IMGBURN ?

4. livingfear

livingfear Guest

poszukaj instrukcji na forum ,tam jest wszystko,tylko trzeba poszukać.
    a co do pytania:
    1 pliku iso sie nie wybiera do wypalania tylko dvd.
    2.Jezeli nie masz tego wypakowanego to nie moze dzialac Ci ta gra,wlasnie jaki tytul calkowity jest tej gry?
    3.jezeli chcesz wypakowac to uzyj winrara i zaznacz pierwszy plik a reszte winrar zrobi sam.
    4.Jak będziesz nagrywać obraz z gry to uzyj imb burn.Tyle na ten temat.

5. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gier nie nagrywa się alcoholem. Sciągnij sobie ImgBurn, i tak jak kolega powiedział, nie wypala się pliku .iso tylko .dvd bo wtedy płyta nie będzie wiedziała kiedy zmienić warstwę. I jakbyś nie wiedział to gry na xboxa wypalamy na płytach DVD+R DL a nie na zwykłych DVD

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum