1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gierki chodzą ale bez dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez walesa, Kwiecień 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. walesa

walesa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam jestem nowy na forum i potrzebna mi pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. walesa

walesa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupiłem gierkę idzie ale bez dysku

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    1. Nazwa tematu nie opisuje problemu (np. Pomocy) - warn za 1pkt na 3miesiące.
    2. Nie zna podstawowych zasad ortografii - warn za 1pkt na 1miesiąc. Interpunkcja gdzie ?
    3. Tworzy temat w złym dziale - warn za 1pkt, nie wygasa nigdy. Jesteś świeżakiem...
    4. Brak kultury, wulgaryzmy - warn za 3pkt na 3miesiące. (ani me, ani be, zero przywitania, tylko, "jestem nowy potrzebna mi pomoc"...
    5. Złamanie regulaminu - warn za 4pkt na 3miesiące. Wiesz od czego jest opcja edytuj?
    6. Warn ode mnie za głupotę i nie trzymanie emocji na wodzy - warn za 1pkt, nigdy nie wygasa.

Także...wnioski wyciągnij sam...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum