1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gierki RPG ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Październik 30, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam ;) Chciałem Prosić o podanie dobrych tytułów na xboxa z serii gier RPG chodzi mi o coś podobnego do Gothic lub The Elder Scrolls : Oblivion... Mam zamiar nagrać Dragon Age: Początek podobno jest dobra i długa o co właśnie mi chodzi.. Jedyny problem w tej grze to Sterowanie kilkoma postaciami co mi za bardzo nie pasuje..

Z góry dzięki. Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Moze Fable, teraz 3 wyszla.
    Co do sterowania kilkoma postaciami w DA to wlaczasz aktywna pauze, i mozesz wydac polecenia na spokojnie kazdemu ziomkowi. Jest to troche czasochlonne... Jak dobrze pamietam to mozna ustawic tez czy ktos ma automatycznie atakowac itp, takze nie jes zle :)

P.S. - Nie ten dzial...[GRY]

4. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Fallout 3? Bardzo ciekawa pozycja.
    Star Wars: The Force Unlished.

5. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mass Effect 1 i 2, co do Dragon Age gra na konsoli jest na tyle uproszczona, że wydawanie poleceń ekipie ogranicza się do minimum, no i koniecznie po przejściu zagraj w dodatek, czyli Dragon Age: Przebudzenie to kolejne 20h zabawy.

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Mass Effect 1 i 2 , Fable 2 i 3 , niedługo wyjdzie Two Worlds 2 i Arcania Gothic 4 (polska wersja), Fallout 3 i oczywiście Dragon Age Początek i Dragon Age Początek : Przebudzenie.

7. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Okej dzięki za wypowiedzi ;) A to nie wiedziałem że jest taki tryb w Dragon Age ;) dobrze że powiedziałeś zaraz idę sprawdzić czy działa^^ jak tak to będę mieć co robić przez długi weekend^^... Sory że to nie w tym dziale;/

P.S- Grał ktoś w Gothic 4 Arcania? Bo nie wiem czy warty ściągnięcia... ?

8. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ja grałem w Demo bardzo przyjemnie się grało tylko było kilka bugów ale to tylko demo, napewno w przyszłości kupie.

9. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no to oczywiście Mass Effect 1 i 2 oraz Fable 2 (3 nie wiem bo nie grałem)

10. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem...i nie podoba mi się ._. lepiej zacznij Mass Effecta 2, Fable, Dragon Age i może Sacred 2. :3

11. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
  12. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Ludzie wam już się chyba w głowach poprzewracało pewnie zaraz zaczniecie mnie hejtować banować bić itd. Ale nie mogę wytrzymać jak komuś szkoda nawet czasu i zachodu na Ściągniecie gry za DARMO, kolego wyżej... robisz z tego problem jakbyś miał tą grę kupić i zastanawiasz się co lepsze. A jeśli masz wszystko za darmo to ściągaj wszystko i testuj...

Wczytywanie...

Poleć forum