1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Giga problem z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shazam!, Maj 13, 2010.

1. Shazam!

Shazam! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Mam mega dziwny problem z konsolą. Po przerobieniu ją ixtream 1.61 nie dłużej jak 2 miesiące konsola zaczęła się wieszać po 5 minutach grania, bez względu na grę. Jest to x box arcade, który ma już swoje latka. Oddałem go do naprawy i niby wszystko działało po niej ok, ale znów po 2 miesiącach złapała zwiecha jak poprzednio. Po ponownym odpaleniu konsoli zapalił się ROD, ale bez żadnego error'u. Że była jeszcze na gwarancji ponaprawczej oddałem ją ponownie. Pan po kilku dniach oddał mi konsolę i powiedział, że problem już nie powinien się powtarzać. Pech, bo nie dalej jak kilka dni temu konsola zaczęła się wieszać jak przy pierwszej awarii i nic nie mogę z tym zrobić. Próbowałem wymienić napęd, który pożyczyłem od przyjaciela,(jego jest nieprzerabiany) ale niestety ten w ogóle nie działa. Przy włożeniu płyty, bez względu czy jest to oryginał czy kopia, wyświetla się komunikat "please insert cd with this game into xbox 360 console" (czyli tak jak przy wkładaniu activate discu 1.61), z kolei activate discu w ogóle nie czyta(co akurat mnie nie dziwi). Nie wiem co powinienem zrobić i potrzebuję pomocy, dlatego też tu piszę. Licze, że ktoś będzie wiedział o co w tym chodzi i jak mi pomóc, bo moja frustracja i bezradność sięga zenitu, a szkoda wydawać mi kolejnych pieniążków na naprawę konsoli, która obawiam się, że nie przyniesie oczekiwanego skutku. Czy może być to wina przeróbki (źle zamontowana etc.), napędu czy jeszcze czegoś innego? Proszę pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusiek

strusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Daj konsole na gwarancję po naprawczą i sprzedaj ją na allegro.

4. TKCZ

TKCZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Skoro jest to Arcade to przypuszczam że przerobione gry lecą z płyty a że napęd ma swoje latka to się sypie. Od kolegi ci napęd nie działał bo w napędzie jest coś takiego ja klucz który się musi zgadzać z płyta główną. Takie przełożenie napędu nic ci nieda chyba że oddasz konsole do serwisu z nowym napędem i oni ci tam z czytają key z płyty głównej i wcisną ci go do nowego napędu. Nie wiem czy to ci się opłaca. Może się po prostu przegrzewa na grafice i tyle.

5. Zwierzakdc

Zwierzakdc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wg mnie przyczyną zawieszania się konsoli są gumki na ramie. "Serwisant" mógł wymienić owe gumki na zwykłą gumkę do mazania (metoda z internetu), po pewnym czasie owe gumki popękały i nie ma odpowiedniego nacisku na kościach ram.

6. Shazam!

Shazam! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    No to niewiem, czy faktycznie opłaca mi się inwestować w to kaskę, skoro nie będę mógł tego naprawić sam, a palenie forsy powtórnie na naprawę, która nie gwarantuje mi sprawnego funkcjonowania x pudła, niemalże osiągnie sumę nowej konsoli. Czyli nie jest to raczej wina domniemanego "nieudanego" przerobienia konsoli? W zasadzie wasze wypowiedzi przynoszą mi więcej pytań niż odpowiedzi... Nie wiem co dalej.

7. KamilMasterPL

KamilMasterPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    być może żle ixtrema wgrał lub tak jak wyżej napęd się sypie lepiej sprzedaj na allegro i kup używkę lub nówkę z nówką nie będziesz mieć problemu :}

Wczytywanie...

Poleć forum