1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gigantic żyje. Zobaczcie rozgrywkę z ekskluzywnego tytułu na Xbox One i PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 15, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Deweloperzy z Motiga od kilkunastu miesięcy pracują nad nową produkcją, która zadebiutuje wyłącznie na Xboksa One i komputerach osobistych. W ostatnim czasie studio niezbyt chętnie wypowiadało się na temat gry, ale najnowszy gameplay wygląda obiecująco. Zerknijcie na ponad 6 minut z Gigantic.

Phil Spencer w maju z dumą zapowiedział powstawanie Gigantic. Gra będzie przedstawicielem gatunku MOBA, w której gracze na Xboksach One zawalczą o punkty z sympatykami blachy. W ostatnim czasie nie mogliśmy często zerknąć na nowe materiały z pozycji, ale tytuł wygląda zaskakująco dobrze.

Zmagania są dynamiczne, lokacje kolorowe, a ponadto pojedynki prezentują się interesująco. To niby kolejna sieciowa gra akcji, ale odnoszę wrażenie, że koncepcja wykreowana przez Motiga może odnieść sukces. W trakcie pojedynków na arenach pojawiają się Strażnicy, których musimy atakować lub ochraniać.

Poniżej możecie zerknąć na najnowszy fragment rozgrywki, który w dodatku jest upiększony komentarzem graczy – oczywiście dobra komunikacja będzie w tym miejscu niezbędna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
  4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    nom, kozacko... chyba sprzedam ps4 :troll:

sweeterek lubi to.
  5. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Jesli jest ktos zainteresowany to podaje beta key (nieuzywany oczywiscie) do beta wersji na Xbox one : JFG22FT-ICBGL7-DVTFULF-N6VXBI

6. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Gra ktoś? Zarejestrowałem się tydzień temu. Robiłem 3 podejścia po 5 minut w kolejce i nic, nie znajduje gry do dołączenia :(

7. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Jeśli jest ktoś zainteresowany grą to podaję klucz do rejestracji na XO:
    E5LDQAY-SZZCPF-CQJ2SNO-VJXWCU

8. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Witam.
    Czy tylko u mnie od paru dni nie można połączyc się z serverami gry ?
    Wyskakuje blad i tak juz od 3-4 dni, a w internecie zadnych wiesci nie ma by zamkneli beta serwery, ktos cos wie ?

9. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Mi łączy. Początkowo miałem problemy, jednak z czasem ustąpiły. Nieraz poczekam kilka minut, jednak ogólnie nie ma jakiś kłopotów. A sama gra, no cóż... podchodziłem sceptycznie, jednak gra się naprawdę fajnie.

Wczytywanie...

Poleć forum