1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gigantyczny problem z MW2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Joy5593, Maj 8, 2011.

1. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    Witam, otóż dziś dostałem inv do priv meczyka od jakiegos gościa, pomyślałem że sobie zagram, po czym po wyjściu z lobby moje mw2 całkowicie się zmieniło, mam całe hmmm poczarniałe ? (tak to mogę jedynie nazwać), na pewno to nie wina tv, bo gdy naciskam guziczka Xboxa to kolory mw2 które są w tle są normalne, a dziwne jest też to że gdy przełączne na 2 profil który nie ma golda ale jest podłączony też do sieci mw2 normalnie wygląda. Być może wyczytałem to gdzieś na necie może być to ze lobby było zainfekowane. Dziwna sprawa bo grać się niestety ale nie da na takim ekranie...
    Jakieś rady? , rozwiązanie? Jest związane głównie z multi dlatego dałem w sieć. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A próbowałeś wyłączyć i włączyć grę? Zazwyczaj po takiej operacji infekcja znika. Ewentualnie może trzeba w opcjach zmienić jasność ekranu.

4. Joy5593

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    mało tego co ty mówisz, reinstal 2x, re connect całego konta 2x, czyszczenie zapisów gry, odzyskiwanie konta
    i nadal to samo :eek:
    ale tu nie chodzi o to ze sie kolory w grze przestawily bo mowie Ci klikam logo xboxa na padzie bedac w meczu i jest ten taki mini dashboard a w tle mw2 i tam kolory itd sa okej
    juz poprostu nie mam pomyslu .....

5. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrob fotke jak to wyglada.

6. Joy5593

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    Temat do zamknięcia. Wstałem dziś rano i normalnie wszystko widać ;o
    Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale ważne że działa :)
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum