1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

►Girlfriend | SICK CoD 4 EDIT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJVahn, Sierpień 13, 2012.

1. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

Kolejny edit z mojej strony. Włożyłem w niego trochę pracy. Pamiętajcie o komentarzu i łapce w górę. Dla was to sekunda, a dla mnie motywacja do tworzenia kolejnych filmików. Sprawdźcie także resztę moich klipów. Dzięki! ​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    W intro daj mniejsze światło na napisy albo czarny obrys a tak poza tym to całkiem nieźle jeśli idzie o intro, zaś samego pomysłu filmiku nie rozumiem.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. intro przydługawe i nudne.
    2. intro nie komponuje się z muzyką.
    3. po olere w tym kawałku muzyka jeżeli cały film nie trwa nawet do połowy tego utworu.

teraz najważniejsze:

4. sugeruje poczytać regulamin -> warn się należy. Jest odpowiedni temat do chwalenia się filmikami itp itd.
    5. skontaktuj się z Mnih!(mam nadzieję że nie popierdzieliłem nicków..) bo on robi dobre (jak to się nazywa??? Mountage z cod? WTF??) filmy z COD :). Gdzie muzykę ma wypasioną i akcję też niczego sobie.
    6. filmik powinien się składać z większej ilości "akcji zabijania" a nie tylko jednej.

Tyle z mojej strony :)

Wiem jestem wredny [^^]

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    filmik trwa 28sek z czego pierwsze 11 to intro. 2 akcje zmontowane na kolanie, utwór muzyczny w ogóle nie pasujący do klimatu (w ogóle po co on tam jest?! już lepiej jakby nic nie grało)
    ode mnie łapka w dół

6. Herobrain

Herobrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Akcje słabe, tylko interesuje mnie czym to nagrywałeś?

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Na zachęte powiem Ci że średnie.

8. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tak, jak wyżej... Intro krótsze, napisy ciemniejsze, bo aż wali po gałach... :D
    "Gameplay" dłuższy, żeby się mniej więcej z jakimś kawałkiem komponował... ;)
    Mnih powinien Ci co nieco podpowiedzieć w tej kwestii.
    Zapowiada się interesująco.
    Od czegoś trzeba zacząć ;)

9. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Przepraszam was, ale wy nie macie żadnego pojęcia o edycji. Mnih z tego co widzę robi jedną wielką papkę sklejaną w Movie Makerze, gdzie nie widział After Effecta i pluginow takich jak Twixtor, MBL, RSMB jak i Camera Tracker na oczy. Wy pewnie też nie wiecie o czym mówię. Poza tym jak jego muzyka jest do czegokolwiek zgrana to pokłony dla was (nawet nie ma tam synchronizacji z akcjami, wystrzałem broni)
    "Akcje słabe" też mnie zadziwiasz koleś... to jest Edit Contest (jak nie wiesz co to jest, nie wiesz co to znaczy to sie ucz angielskiego i zajrzyj na zagranicznego YT)
    Oceniacie za utwór muzyczny, skoro i tak każdy słucha czegoś innego. Dobra. Niepotrzebny jest ten temat bo widzę nie macie żadnego pojęcia i oceniacie klip nie wiem z jakiej strony.

10. tom1169

tom1169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    DJ nie wklejaj tutaj swoich editów, bo ludzie tutaj zupełnie się nie znają na tym i nie wiedzą ile pracy w to idzie. Co do filmiku to mi się osobiście nie podoba za bardzo, za dużo tego wszystkiego nawrzucałeś na siebie. Sam kiedyś się bawiłem w robienie montażów z call of duty i z czasem przychodzi wyczucie co z efektów warto dodać, a co nie. I tak wiem do czego służą te pluginy i ba nawet pamiętam jak się bawiłem w boujou w tracking napisów 3d jak nie wiele osób wiedziało w ogóle co to za program. Podsumowując nie warto nic bardziej ambitnego wrzucać na tego typu fora, bo się tylko zniechęcisz, wiem, bo sam przez to przechodziłem. Od siebie mogę dodać, żebyś nie przestawał i ciągle próbował robić coraz lepsze filmy, jeżeli sprawia Ci to przyjemność.

1 osoba to lubi.
  11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    prosiłeś o opinię więc ją dostałeś, jak zrobi się coś i czymś się chwali to trzeba liczyć się z krytyką
    nie ma co płakać, takie opinie powinny Cię zmobilizować do dalszej pracy żeby kolejne projekty były coraz lepsze.
    oceniamy za kawałek? owszem bo jest on częścią filmiku.
    chcesz zrobić coś dobrze? zacznij to robić a nie płakać że żaden komentarz nie był pozytywny. przynajmniej teraz wiesz czego oczekują od Ciebie ludzie

//edit
    nawet jeśli nie mam pojęcia o edycji czy o montażach to nie znaczy że nie może mi się coś podobać. nie mam też pojęcia w wielu innych dziedzinach ale potrafię coś ocenić.
    to że włożyłeś w to swój czas i energię nie znaczy że jest to od razu dobre.
    naprawdę spodziewałeś się po tym pozytywów ? jeśli zaczniesz montować kolejne filmiki to sam zobaczysz jaki ten był słaby.
    podtrzymuję to co napisałem wyżej - ode mnie łapka w dół - ale nie zniechęcaj się tylko zabierz za robotę.
    powodzenia

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Ale się skompromitowałeś człowieku. Dostałeś konstruktywną krytykę, to teraz płaczesz 'że się nie znamy'. Nie obchodzi mnie w czym robisz te filmiki, rób je nawet w NASA 4000, one mają się po prostu ludziom podobać! A widzisz, jak to nazwałeś, ta 'papka Mniha' podoba mi się o WIELE bardziej, i jest jeszcze połączona z ciekawym komentarzem. Jeżeli masz krytykować widzów za słuszne uwagi co do Twoich filmów, to skończ tę żenadę jak najprędzej.

13. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    "Słuszne uwagi" heh, wy ludzie mylicie gameplaye z montażami. I próbujecie zmienić moj edit w gameplay. Trzeba rozróżniać te 2 pojęcia.
    "przynajmniej teraz wiesz czego oczekują od Ciebie ludzie" czego oczekują? że robie edity i przerzucę sie na robienie gameplayu? no błagam :x mylicie te 2 rodzaje przekazu.
    Jedynie tom1169 wie o co chodzi i jego post był jedyny i stosowny do mojego tematu.

14. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    w każdą sekundę moich montaży wkładam masę serca i czasu, muzyka jest zgrana z przejściami między akcjami, wystrzały idą pod bit. nie edytuję w sony vegasie bo mam za słaby sprzęt, twixtor i inne bajery, którymi świecisz w swoim poście NIE przydają się w klipach, które mają mniej niż 60 klatek. kolejna sprawa, montaże robię tylko i wyłącznie ze swoich akcji, a ty z tego co widzę poszedłeś na łatwiznę i ściągnąłeś klip jakigoś burgera, który w dodatku gra z ACOGiem. na koniec dodam jeszcze, ze nigdy nigdzie nie napisałem, ze moje montaże są profesjonalne, wiem, ze to czysta amatorka, ale lepsza dobra amatorka niż klip stylizowany na pro edit, w dodatku z tragicznymi akcjami. to tyle ode mnie, pozdro i poćwicz

15. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Właśnie człowieku nic nie jest zgrane. "Nie przydają sie"... ( i juz nie mamy o czym rozmawiać) tak samo posiadam klipy w 60fps wiec twój argument też jest wzięty znikąd.
    I nie idę na łatwiznę, bo to jest Edit Contest czyli konkurs w którym fragi są wytyczane przez organizujących. Więc nie piernicz i dowiedz się najpierw co i jak, a nie wal swoje mongolskie teorie. A jak dla Ciebie są to tragiczne akcje to OK, lepiej wziasc klip w którym 2 minut biega sie po mapie i zabija scarem 4 osoby. Jak kto woli :) "pozdro, pocwicz" - gimbusiarski akcencik na koniec ;)

16. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    czytaj ze zrozumieniem, napisałem, ze mam mniej niż 60 klatek, druga sprawa ten fragment ze scarem na początku to jest tylko tło do napisów, narzekasz na akcje, trzeba było obejrzeć cały film. a strzały ze snajpy są zgrane z muzą, właśnie z tym się najbardziej męczyłem, skoro tego nie widzisz to nie masz bladego pojęcia o jakimkolwiek edytowaniu, skoncz pisać bzdury bo śmiać mi się chce, wpadłeś tu nie wiadomo skąd ze swoim filmem i zaczynasz jechać po moich filmach pomimo tego ze biją ten twoj edit na głowę, jeszcze raz: pozdro i poćwicz

17. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja tam się nie znam na tym ze strony technicznej ale niestety jako widz nie oceniam za wysoko.ale trzymam kciuki za następne.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

18. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    "skoro tego nie widzisz to nie masz bladego pojęcia o jakimkolwiek edytowaniu"
    "pomimo tego ze biją ten twoj edit na głowę"
    Haha, kompromitujesz się niesamowicie. Szkoda mi czasu na rozmowę z Tobą bo jesteś jednym z wielu gimbusów, co nawet widać po twojej wypowiedzi. "pozdro i poćwicz" heh.

19. tom1169

tom1169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Te dwa filmiki idą w inną stronę, więc nie ma co ich do siebie porównywać i mówić, który jest lepszy. Tak jakby porównywać Transformers do Titanica. Jeden się skupia na prostej synchronizacji i na pokazaniu akcji w jak najprostszy sposób, a drugi na podkreśleniu akcji przez różnego typu efekty. Nie ma co się kłócić, żaden z tych filmików nie jest idealny, ale to chyba nie o to chodzi, prawda?

1 osoba to lubi.
  20. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    słuchaj, moje montaże są dobre jako amatorka, ty starasz się robić 'true edity', które nie za bardzo ci wychodzą. także skończ już pieprzyć bo nie mam cierpliwości do takich typków jak ty, btw edytowanie trickshotów to 'żal' sam w sobie...

21. DJVahn

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Człowieku, dlaczego ty jesteś taki nieogarnięty. Nie znasz znaczenia słów, a ich używasz denerwując mnie, a przy tym siebie bo muszę ci wpajać do tej twojej główki co jest czym. Czy ty chłopie wiesz co to trickshoting? Nie wiesz, więc się najpierw dowiedz używając tego słowa w moją stronę.

A dla całej reszty, która tam hejtuje z tego forum podkreślam co napisał tom1169

Wczytywanie...