1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gitar hero

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KarolXV, Marzec 7, 2013.

1. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam mam pytanie czy opłaca się kupić gitare do xboxa czy fajnie się na niej gra i jaką najlepiej
    1 Gitara Bezprzewodowa GUITAR HERO 5 XBOX360 WYS 24H (3082588645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    2 GITARA BEZP GUITAR HERO Warriors of Rock XBOX 360 (3082589121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    gra się super jak ktos lubi
    polecam ci tą z drugiego linku z warriors of Rock miałem tą pierwszą i się szybko zepsuła :(

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ta druga jest badziewna, po pierwsze z wygladu, po drugie z wykonania, brakuje touchpada co ulepsza rozgrywke na tapingu, ta pierwsza lepsza, mam ja juz dlugo i jak sie normalnie uzytkuje to bedzie dzialac dlugo

5. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    a na tej pierwszej gitarze każda gra działa

6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  7. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    niestety z tymi gitarami to randomowo czy długo trzyma czy nie i tu jest problem
    ja np kupilem 2 rozne gitary i normalnie uzytkowalem i sie zepsuly kumplom niektorym tak niektorym nie, jeszcze nie slyszalem żeby komuś zepsuła się ta druga gitara z warriors of rock

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bo malo kto ja ma, w Polsce byla ciezko dostepna, ale z wykonania to straszne badziewie

9. seta1991

seta1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pasłęk
    ja mam GH:WoR i nie narzekam. brak slidera(?) nie przeszkadza bo w tej części są inne rozwiązania. Znajomi którzy maja poprzednie wersje stwierdzili że moja jest lepsza. Może czasem bar za głośno chodzi ale to przyzwyczajenie i jest bajer. Co do samej części gry jest trochę znany piosenek ale sporo z takich płyt że ich nie słyszałem ale to może że aż w takim stopniu tej muzyki nie słucham. headset z xb podłączasz i masz już rozrywkę dla 2 osób. ale nie ma co ukryć zabawa bardzo fajna jest z tym

10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jakie inne rozwiazania? wlasnie w tej czesci gry jest masa tappingow i wlasnie slider jest mega pomocny, a piosenki sa jedne z najlepszych i najtrudniejszych w calej serii

Wczytywanie...

Poleć forum