1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara a gry

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fincz, Grudzień 26, 2009.

1. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  2. Lotnik421 Xbox One

3. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    we wszystkie seria gh i rb tyle ze ta gitara jest niewygodna zreszta jak kada gh lepiej kup sobie rock banda gitare za 119 zl na allegro jest teraz wpisz rockband bez odstepu na allegro i znajdziesz

4. mtplayer

mtplayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tego co ja widziałem na gitarze z rock banda nie pogra na wszystkich częściach, nie wiem czy tylko na rb w to nie pogra, co do x-plorera to sam mam taką, grałem także na gitarce z gh: wt, i mogę jedynie polecić tą x-plorera, gram na niej i gra się super, przyciski przyciskają się lepiej niż w tej z wt, tak jakby stawiają mniejszy opór

5. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tez w sumie na nia nei nazekam :) w gh metallica na ekspercie/hardzie gra sie bardzo dobrze hehe \m/

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Gitara z RB nie dziala z GH3/2
    Gitara z GH2/3/WT dziala z kazda gra

Wczytywanie...

Poleć forum