1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara Band Hero/Guitar Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Inter, Maj 30, 2011.

1. Inter

Inter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dodam na początku że już 2 dni szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ale w żadnym temacie odpowiedź mnie nie zadowoliła.

Chciałbym grać w Band Hero i Guitar Hero, najlepiej wszystkie części i teraz nasuwa mi się pytanie:
    Czy jeśli kupie bundles packa do Band Hero to gitara z tamtego packa będzie kompatybilna WSZYSTKIMI częściami Band Hero, Rockband Hero(nie jestem pewien czy to i Band Hero to to samo) i Guitar Hero?

Proszę o BARDZO dokładna odpowiedź gdyż mi na tym zależy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czytałem, że tak. Na 99% tak. Zresztą na bundle od Band Hero jest bodajże logo GH, a te sprzęty są kompatybilne z Rock Band

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze band hero to tylko jedna gra wiec nie wiem jak chcesz inne czesci, czegos takiego jak rockband hero to nie ma wogole, nie dziwie sie ze nic nie mogles znalezc skoro nie wiesz nawet czego szukasz, ale powiem ze gitara z band hero czy guitar hero bo to to samo bedzie dzialac z wiekszoscia gier, tylko gitara z rock banda nie bedzie dzialac z innymi

5. Inter

Inter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyznam że szczerze się na tym nie znam a Rockband słyszałem od kogoś tą nazwę. Widziałem taką listę kompatybilności i tak było chyba że X-plorer i Los Paul(jakoś tak) jest kompatybilny z każdym Guitar Hero i jeszcze była trzecia gitarka. Jaka gitara jest w Band Hero bundle pack?

6. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. szymonkrzak

szymonkrzak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kup najlepiej xplolera - jest ze wszystkim kompatybilny, nie ma panelu dotykowego ale jak uslyszalem kiedys ' hardkorowi gracze nie mają czasu go uzywac ' :p

Wczytywanie...

Poleć forum