1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara do guitar hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adaniok, Wrzesień 2, 2011.

1. adaniok

adaniok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.

Mam zamiar kupić sobie ten oto sprzęt: Kontroler GITARA do Guitar Hero - Ceneo.pl i ściągne sobie Guitar Hero to to będzie działało???
    W opisie jest napisane że "Idealna, jeśli posiadasz już grę z kontrolerem, ale potrzebujesz drugiego, by bawić się w dwie osoby", jak do niego napisałem, że nie mam gitary a mam gre czy będzie działać , opisał że tak.
    Wole jednak spytać się tutaj.
    Czyli tak:
    1. Nie mam jeszcze gry ani kontrolera
    2. Kupuje tą gitarkę
    3. Ściągam GH lub RockBand z internetu
    4. Gram???
    Tylko jeszcze nie wiem jak to podłączyć.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rexhunt

rexhunt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gitara jest do PC, więc na niej nie pograsz.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nonsens, oryginalna gitara do PC od Activision to tak naprawdę gitara do eksbaksa ze sterownikami i bez problemu chodzi na eksbaksie (testowałem). czy taka zadziała? niby ma logo X i oznaczenie kontrolerów na obudowie.
    a podłączasz jak zwykłego pada, klikasz synchro i gitara. tylkok ta ma jakiś dziwny odbiornik, może specjalny pod PC, najlepiej zadzwoń i się zapytaj.

5. van_bombel

van_bombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli jest to oryginalna gitara od Activision będzie śmigać napewno. Sam mam taką, którą grałem i na PC a potem podłączałem ją do Xboxa i nie było żadnych problemów. Bierz śmiało :) Działa i na Guitar Hero i na Rock Band :)

Wczytywanie...

Poleć forum