1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara do Guitar Hero

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pajf, Sierpień 4, 2009.

1. pajf

pajf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio myśle nad zakupem gitarki do Guitar Hero i chce się spytać czy ta gitarka będzie mi chodziła na wszystkich wersjach Guitar Hero i Rock Band i czy opłaca sie ją kupować jeżeli nie to może podacie swoje propozycje
    HTML:
    http://allegro.pl/item696135384_guitar_hero_gitara_x_box_360_super_prezent.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Będzie chodzić, ale czy warto? 177pln? w maju były za 100, w lipcu za 125, teraz za tyle? Jak nie szkoda Ci kasy, to bierz.

4. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Temat Wałkowany wiele razy ... wystarczy poszukac...
    Co do pytania: Tak ta gitara działa z wszystkimi wersjami GH iRock Band
    Ja kupiłem taką za 140zł z przesyłką

5. john doe

john doe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    In your head
    Nie tak dawno, jeden sklep lokalny miał na wyprzedaży te gitarki za €14. I były to oryginalne gitary z GH 2, nie jakieś podróbki. Niestety już się skończyły...

Wczytywanie...

Poleć forum