1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara do Rock Band Green Day

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez cinek_zlo, Wrzesień 17, 2010.

1. cinek_zlo

cinek_zlo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam. Mam małe pytanie którego nie znalazłem nigdzie w internecie. Jestem fanem Green Day i chciałbym sobie pograć w Rock Band Green Day jednak nie mam gitary. Chciałbym jakąs zakupić lecz nie chce kupować całego zestawu(mikrofon,perkusja,gitara) lecz samą gitarę bez gry, gitara nie musi byc z rock band tylko żeby było kompatybilna z RB Green day. Mam do wydania około 170zł.
    by dało się coś znaleźć? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    raczej tak ;) ja osobiscie polecam ci taką gitarkę
    http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/29/56/99/1229569916
    swego czasu były aukcje tego modelu w okolicach 150zł aktualnie ich nie widzę ale pewnie znow się pojawią. Ogólnie to bardziej do mnie przemawia sprzęt z Guitar Hero, Gitarke z rockbanda trzymałem raz i wiecej nie wezmę ;p. Także polecam szukać gitary od world tour-a wzwyż. Za to odradzam Les Paula :
    http://www.techfresh.net/wp-content/uploads/2007/09/guitar-hero-iii-ps3.jpg
    swego czasu było dużo informacji że często padają ;)

4. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @up Nigdy nie miałem innej gitary, ale moja (pierwsze zdjęcie) rozwaliła się po kilku miesiącach (ok. 3), więc jej bym także nie polecał.

5. cinek_zlo

cinek_zlo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Też przed napisaniem tego tematu myslałem nad gitarką world tour jednak mała jest auckji gdzie sprzedają bez gry :D Nigdy nie trzymałem w rękach żadnej gitarki ani od rock band ani od guitar hero :) Jednak trzeba sróbować a co myślicie o explolerze duzo sie syszy . Co to za gitara? bo nie mogę jej znaleźć na allegro. Ma kompatybilność z RB:GD

EDIT: Gitara z World Tour ma kompatybilność ze wszystkimi częsciami Rock Band?

6. damiancyn

damiancyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja sam kupowałem gitarę w tą środę i kupiłem tą: GUITAR HERO WORLD TOUR XBOX 360 GITARA ! XBOX 360! (1223118420) - Aukcje internetowe Allegro

Mam grę Rock Band Green Day i wczoraj sam w nią grałem i na tej gitarze da się:)
    Jak chcesz to śpiesz się bo zostało 3 dni do końca i 5 sztuk. Nie jest jakaś strasznie droga bo 150 zł.
    W zestawie dostaniesz fajne naklejki które se możesz na nią naklepic:)))
    Tylko pamietaj kupujesz na własną odpowidzialnosc ale ja probowalem i gralem wiec da sie na tej gitarce goraco polecam

7. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    gitara ma pełną kompatybilność , kupiłem ponad 14 miesiecy temu , działa do dzis choć struna troche skrzypi ;p wogole to jesli sie nie myle wszystkie gitary z gh działają z grami od harmonix;)

Wczytywanie...

Poleć forum