1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gitara explorer

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez garnek, Lipiec 24, 2013.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gitara xplorer

Witam
    Posiadam gitarę xplorer do xboxa 360/PC. Tylko mam mały problem. :) Zapodziałem gdzieś przejściówkę usb, dołączoną do tej gitary. Moje pytanie: Jaką przejściówkę musiałbym dokupić i czy w ogóle takie coś można kupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ta gitara nie potrzebuje zadnych przejsciowek bo ta dedykowana do Xboxa i PC jest zakonczona bezposrednio wtyczka usb, mialem taka swego czasu

4. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Up
    Niekoniecznie musi miec koncowke usb, od ktoregos roku ms juz nie robi koncowek usb tylko swoja koncowke do ktorej potrzeba przejsciowki wlasnie na usb. Ach ten ms tylko kasa i kasa.

Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2

5. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja miałem w zestawie przejściówkę do tej gitary. Taką samą przejściówkę mam do kiery logitech drive fx. Dostane gdzieś takie przejście?

Wczytywanie...

Poleć forum