1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gitara gh

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gebelto, Luty 25, 2009.

1. gebelto

gebelto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,chcialem sie zapytac czy istnieje mozliwosc gry na gitarze w inne gry niz te z serii muzyczno-zrecznosciowych(gh,rb).czy gitara ma wbudowane analogi albo klawisze sluzace do poruszania sie?
    dzieki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek14-22

maciek14-22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Nie nie ma analogów ale ma krzyżak ale raczej nie można grac nim w gry. Ale w menu Xboxa działa :D

4. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A mi sie wydaje ze moze i by w cos zagral...w koncu to normalny kontroler... tyle ze w ksztalcie gitary ;]

5. gebelto

gebelto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe skoro ma krzyzak i ma 5przyciskow na gryfie to moze i mozna by pograc w inne gry...maciek mozesz to sprawdzic?:p bardzo by mi zalezalo bo nie potrzebowalbym wtedy drugiego pada ;-) 2 pieczenie na jednym ogniu:p tylko troche duzy ten kontroler polozylbym na kolanach i jazda:p czekam na opinie posiadaczy owych gitar;]

6. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmmm nie wiem czy wygodnie by sie gralo na takim gryfie w inne gry...
    Ps. zawsze (jak nie masz 2-go pada) mozesz wyludzic darmowego od M$ ;]

7. gebelto

gebelto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe wiem wiem ale musze poczekac chyba jakis czas bo mam konsole od 2tygodni dopiero;]

8. maciek14-22

maciek14-22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Jutro sprawdze czy da się tak grać i tutaj napisze :)

9. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    te pięć przycisków na gryfie odpowiadają LT,LB,RT,RB,A; krzyżak - krzyżak; struna - góra/dół; back - back;start - start; ta wajcha (nie wiem jak to sie nazywa ;p) - prawy analog (góra/dół(choć tak naprawde nie wiem jak); gdy przemieścisz ją z pozycji poziomej w pionową - back. Wzrouje się na granie w GH na padzie oraz na gitarce. Miałem sprawdzić, ale nie zdążyłem :p Jak konsola wróci, to się wypowiem więcej na ten temat. Wg. mnie straaasznie nie wygodnie by się grało. No niby gitara to kontroler, ale gdzie tu lewy analog? ^^ Y;B;X ? :) Nie ma wszystkich przycisków, no ale może w jakieś proste arcadówki da się grać...

Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum