1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara Guitar Hero Les Paul problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cycu.pod, Lipiec 12, 2010.

1. cycu.pod

cycu.pod Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    kupiłem dziś gitarę do xboxa Les paul. jednak mam z nią jeden problem. podłączam gitare do konsoli, włączam gre, wszystko cacy a tu nagle okazuje się że Strun bar działa tylko kiedy naciskam go od dołu. po naciśnięciu od góry zero reakcji. i tu moje pytanie czy tak powinno być? jeśli nie to czy można to jakoś naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Strun bar działa, a raczej powinien działać od góry i od dołu ( inaczej na najwyższym poziomie piosenki są raczej nie do zagrania)

5. SlaSher

SlaSher Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braniewo
    U mnie działa i w góre i w dół i tak właśnie powinno być.
    Przy GH3 np. knights of cydonia czy helicopter nie masz szans zagrać na samym dolnym strum barze.
    Zwróć gitarę lub sprobuj wymienić samego strum bara, czy jak ci się chce kombinować to kupić same micro-switche i je wymienić.

Wczytywanie...

Poleć forum