1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gitara od guitar hero warriors of rock

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Janol23, Luty 20, 2013.

1. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    mam pytanie odnosnie gitary w zestawie z najnowszą częścią GH

czy jest wytrzymala poniewaz ostatnio kupilem 2 gitary i w miare krótkim czasie przestaly mi reagowac niektore guziki kolorow jak i ten guzik odpowiadajacy za strune którą poruszamy w dół i góre

oraz chciałbym wiedziec z jakimi grami od GH i rockband ta gitara jest kompatybilna
    poniewaz mam GH3 i GH world tour

2. Lotnik421 Xbox One

3. B4r0n

B4r0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Libiąż
    Gitara jest kompatybilna ze wszystkimi grami z wyrazem "Guitar" lub "Band" w nazwie. :)
    Kuzyn kupił GH3 z gitarą jakoś zaraz po premierze, jest użytkowana prawie codziennie i poza wyblakłymi i lekko zdartymi naklejkami nic jej nie jest, a z kilkanaście razy spadła na podłogę, czy była mocno ściskana podczas zdenerwowania.

4. Janol23

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    mi nic nie spadala ta z GH3 a niestety poszla :(

5. Janol23

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    a więc czy ktos kto ma już długo gitare do wariorrs of rock moze zadeklarowac ze jest wytrzymala i kompatybilna ?

6. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    odkopuję, też zamierzam kupić tą gitarę, niektórzy na allegro piszą że ma guziki sensoryczne ale na zdjęciach takowych nie widzę jak np w gitarze z Word Tour. czy guzik bar wytrzymuje dość długo, bo ten z WT zużył mi się po 2 latach dziennego szarpania. działa ale ale jest bardzo wyruchany.

Pozdro
    Rado

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ta z WoR to najwieksza tandeta, i nie posiada dotykowego panelu

Wczytywanie...