1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara od Rock Band - czy powinna "klikać" ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SyNtEr, Listopad 6, 2009.

1. SyNtEr

SyNtEr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Linux kernel
    Witam.
    Kupiłem zestaw instrumentów Rock Band i mam w związku z tym jedno pytanie. Czy w tej wersji gitary przy uderzaniu strun powinno się czuć/słychać klikanie ?
    Mam również zestaw od GH ale na PS3/PC jak również samą gitarę od GH 3 i tam jest wyraźne "klikanie". Pytam się bo nie wiem czy mam to reklamować czy nie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mike_88

mike_88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spokojnie Gitara do Rock Band ( a dokładniej struna ) tak wlasnie powinna działac :) osobiscie mam gitare do GH ale gralem na tej z RB wiele razy, struna jest poprostu inaczej zrobiona... na poczatku mi sie to nie podobalo ale idzie sie przyzwyczaic a i na żywszych utworach da sie szybciej uderzac w strune ( jesli grasz w jedna strone to naprawde sie przydaje ) mam nadzieje ze pomogłem :]

P.S Guitar Hero Metallica RULEZZZ !!!!! :D

4. trac3r

trac3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bd.
    Ona raz "klika" raz nie... Po dłuższym czasie grania przestaje "klikać"

Wczytywanie...

Poleć forum