Gitara Siema

mruwa88

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam

Przygodę z xboxem360 zacząłem pare lat temu.... dużo gier dużo godzin i podjarka,z fabuły większości gier typu cod i bf :)

Aczkolwiek ostatnio pojechaliśmy z zonką na zakupy i coś nas naszło kupujemy nowego Xboxa ... i tak pięć minut przed zamknięciem Saturna zwróciliśmy głowę pracownikowi i wyszliśmy z czarnym Xone em i dwoma padami oraz kilkoma grami, kolekcję będę oczywiście systematycznie powiększać. Tu,trochę boli bo 360tka była po modach i pewien jegomość po dyszce mial gry no ale czas dorosnąć i mieć większa satysfakcję kupna ori :).
Kinect a narazie odpuscilismy (zamiast jego kilka.gier) nie.jest nam chyba konieczny pozatem tv stoi w dość małym grywalnym pokoju i była by kombinacja zeby to ustawić.

Z one jestem narazie mega zadowolny, od tygodnia nie pracuje tylko gram po nocach :D O

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie funkcjonowania konsoli, Ale mam nadzieję forum rozwieje wszelkie wątpliwości.

Czemu jeden pad jest po wifi a drugi bluetooth ?
I jakie polecacie gry na integracje małżeńska na one ? Bo fifa irytuje żonę na dłuższą metę :) ona lubi.niestety pierwszego unreala i meczy go na pc....
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witaj, Kinecta już Ci na wstępie odradzam, bo nie ma w co na tym grać, MS też się na ten sprzęt wypiął także szkoda hajsu :p

Co do gier: http://xboxforum.pl/threads/w-co-graja-dziewczyny-na-xbox-one.151014/

Pad na Wi-Fi to pad z Fata (XO), a ten ba BT to już nowszy z Ski prawdopodobnie, bo pady z XO S mają BT w sobie.
 

mruwa88

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No z padami by sie zgadzalo ten pierwszy jest z zestawu konsola jest gruba.
Po za.tym że dziwnie się to synchronizuje nie będzie z używaniem kłopotu ??

Czyli z Kinect em dobrze, że olalismy temat :)


Jeszcze pytanie na szybko jaka różnica w live i live gold ? Do gry po sieci co mi wystarczy live zwykly ?? Mam kilka kodów golda z gier i zastanawiam się używać czy co i jak. Na poprzedniej konsoli tylko offline się grało....
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No z padami by sie zgadzalo ten pierwszy jest z zestawu konsola jest gruba.
Po za.tym że dziwnie się to synchronizuje nie będzie z używaniem kłopotu ??

Czyli z Kinect em dobrze, że olalismy temat :)


Jeszcze pytanie na szybko jaka różnica w live i live gold ? Do gry po sieci co mi wystarczy live zwykly ?? Mam kilka kodów golda z gier i zastanawiam się używać czy co i jak. Na poprzedniej konsoli tylko offline się grało....
Jak dziwnie się synchronizuje? Dokładnie tak samo się synchronizuje pada z konsolą jak tego na Wi-Fi z tą różnicą, że pad z zestawu od razu jest zgrany z konsolą, więc nie musiałeś go parować tak jak w przypadku nowego pada. Pad działa dokładnie tak samo, bez różnicy :) Jedynie co to w padzie z fata możesz nie mieć wejścia na słuchawki w padzie (jacka 3,5mm), ale niekoniecznie, bo późniejsze faty dostawały pada z jackiem.
Live to po prostu konto xbl, a live gold jest Ci potrzebny do grania w sieci. Jak masz kody trial na golda to możesz sobie je wykorzystać jeśli są działające. Triale są dobre dla osób, które rzadko grają w sieci, a najmniej roboty jest jak się kupi z góry xbl na rok i niczym się nie martwisz :D Najtaniej wychodzą kody na allegro, cena może Cię zabić na początku, ale przeliczając to na 12 miesięcy to na miesiąc to wychodzi raptem parę złotych :) Bez golda np nie pogadasz w grupie z ludźmi. Na XO jest o tyle fajnie, że mając golda co miesiąc zyskujesz 4 gry z games with gold. Dwie pozycje na XO i dwie na x360, które działają na XO jako gry wstecznie kompatybilnie :) Zaletą golda jest też to, że na XO wystarczy, że jedno konto ma golda i może na konsoli nadać prawo innym użytkownikom konsoli możliwość grania w sieci jak i granie w gry z tamtego profilu.
 

mruwa88

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Okej wszystko już mam wyjaśnione także dziękuję ślicznie i bawimy sie dalej.:)
 

Do góry Bottom