1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara X-plorer. Gdzie kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uranus, Maj 30, 2010.

1. uranus

uranus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Hej

Chcialbym kupić gitarę X-plorer do Xboxa i mam parę pytań odnośnie miejsca, gdzie mogę ją nabyć.

Czy można ją kupić w normalnych sklepach, czy tylko przez Allegro? Mieszkam na miejscowości kolo Opola (nie jakaś zabita dechami czy coś) i zastanawiam się czy jest sens udać się właśnie w jej poszukiwaniach.

Czy spotkaliście się z tą gitarką w sklepach wielkopowierzchniowych typu Media Markt czy Elektro World? Jeśli tak to w jakich granicach cenowych?

Zatem?

Pozdrawiam ! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Do tej pory w żadnym sklepie jej nie widziałem.
    Wcześniej była z GH ale teraz widuje tylko nowsze wersje gitar.
    Chyba zostaje tylko allegro.
    Swoją drogą dlaczego akurat ta gitara??

4. uranus

uranus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Czemu ta? Z prozaicznych przyczyn. Pasuje do wszystkich gier typu Guitar Hero (chyba że o czymś nie wiem), ma kabel (będę gral na komputerze), nie trzeba walczyć z bateriami (bezprzewodowe kontrolery są fajne, ale przeżywalem już nerwowe buszowanie w poszukiwaniu baterii), jest najtańszy.

Pomimo iż zawsze pragnąlem mieć w domu jakiegoś Les Paula, to niestety ale z przyczyn które już podalem raczej zdecyduje się na ów E-Xplorera.

Mam nadzieje że wszystkie "powody" są zgodne z rzeczywistością, jeżeli nie to proszę o skorygowanie. :)

Wczytywanie...

Poleć forum