1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gitara z PC na Xbox'a 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adam1581, Czerwiec 9, 2010.

1. adam1581

adam1581 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Chciałbym spytać czy gitara z PC'ta (bezprzewodowa) do xbox'a 360 da się podłączyć? Gitara z PC ma ten nadajnik, który można podpiąć do xbox'a i czy to zadziała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. adam1581

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szkoda;( Mam jeszcze jedno pytanie. Jest tam wtyczka na kabel (ja go oczywiście nie mam:p), ale gdybym zrobił sam taki kabel? Znaczy się mam jeden kabel ze wtyczką jak do tej gitary i jeden kabel ze USB ... Gdybym to złączył ze sobą to gitara zadziałaby? Ponieważ podobno gitara z kablem działa ... Muszę coś wykombinować przed kupnem sobie gitara do xbox'a ... :)

P.S. Zrobiłem tak raz z kablem do internetu ... Internet działa :)

5. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Spróbować możesz ale raczej nie zadziała . X360 to sprzęt Microshitu i do każdego ****rela trzeba mieć licencję M$ aby w ogóle działało z x-pudłem . Czyli pozostaje kupić jedynie oryginalną , licencjonowaną gitarę , pada itp. za 2-3 razy wyższą cenę niż podobny nielicencjonowany osprzet , który po prostu nie będzie działał na tej konsoli . Na PS 3 nie ma takich problemów .

6. adam1581

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehhh to pozostaje mi kupno gitary do xbox'a :/ Niestety dopiero pod koniec miesiąca będę wstanie sobie kupić ... Chyba, ze znajdę 150zł :p Ale to raczej niemożliwe.

Wczytywanie...

Poleć forum